Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri vagy nem szerintetek?

Megéri vagy nem szerintetek?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni 60 euróért steamen a mortal kombat 11-et útánanéztem a gépigeny.hu-n

és 1080p-ben megy 40fps-ben igy megéri 60 euróert vagy inkább vegyek más játékot!

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. febr. 25. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért vennéd közvetlen Steamen 60-ért... Tessék szépen körülnézni kulcsokat mennyiért árulnak hozzá. Am megsúgom, 35 euroárt is meg lehet venni, kapod a Steam kulcsot, regeled, játszol, és megmaradt 25 eurod.
2019. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egész biztosan nem költenék 60 eurót egy olyan játékra, ami nem megy rendesen a gépemen, inkább azon lennék, hogy megfelelő konfigom legyen és mire megvan, a játék ára is lement legalább a felére. Az mk-k amúgy is elég gyorsan veszítik az értéküket, én pl az x-et valami 4 eur körül vettem valamikor évekkel ezelőtt.
2019. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!