Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban kell valamit csináln...

CS:GO-ban kell valamit csinálnom ahhoz, hogy kapjak láda droppot?

Figyelt kérdés
Ha egy deathmatch-ben nem ölök meg senkit és nem szerzek pontot, akkor kaphatok droppot? Van most ez az új láda, és éjjelre szeretném így hagyni a CS GO-t. Benyomok pár billentyűzetet (hogy magától mozogjon a karakterem), hogy ne tegyenek ki a meccsből. Így kaphatok ládát?
2019. márc. 15. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kaphatsz, ugyanakkor ha mások rájönnek hogy te így akarsz ládát szerezni, simán kirúghtnak a meccsből, és onnantól kezdve a főképernyőn marad a monitor. Azért célszerű kirúgni az ilyeneket, mert tőled veszik el az esélyt, és te is ezt csinálnád mások ellen, ha ládát akarsz szerezni és növelheted az esélyed.


A drop amúgy is kiszámíthatatlan, volt olyan láda ami nekem 2-3 hónap után lett meg először, mikor már rég centekért adták.

2019. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este 23-kor így hagytam a cs go-t, reggel 7-kor felkeltem és még akkor is meccsben voltam. Egy színkép ládát dobott ameddig aludtam. Régebben egy héten 2 ládát dobott, most is így van, nem? Tehát ezen a héten még kaphatok?
2019. márc. 16. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó, a szintlépésen kívül heti 1-2 drop fér bele az időlimitbe. Mióta bevezették a graffitiket, már csak feleannyi az esélye hogy ládát kapsz, és harmadannyi hogy skint/ládát/graffitit szintlépéskor.
2019. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előbb voltam szárnysegédben, 4 emberből a csapattársam és az egyik ellenség kapott Prisma ládát. Persze, hogy nem én :/
2019. márc. 16. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!