Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ba Caitlynnel S?

LOL-ba Caitlynnel S?

Figyelt kérdés

Caitlynnel kb. milyen stat kéne legyen hogy ládát vagyis S osztályzatot kapjak?? Játszottam vele 14/1/18 -as játékot is de az is még csak A volt :/ Érdekelne kinek mennyitől lett meg

Köszi a válaszokat!



##Caitlyn ##osztályzat ##láda
2019. márc. 11. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Két dolgot érdemes tudni:


1. Az osztályzatot rengeteg tényező befolyásolja. Van, amelyik jobban, van, amelyik kevésbé. A KDA önmagában teljesen haszontalan és soha nem fogsz S-set kapni pusztán jó KDA-val, ha a többi statod szar. Tapasztalatok alapján a legeslegfontosabb stat a farm és a vision score. Másodlagos tényező az összes többi stat, amit a meccs statisztika oldalon látsz (KDA, sebzés, stb stb).


2. Az osztályzatot nem az alapján kapod, hogy egy előre beprogramozott értékhez képest te hogy teljesítesz, hanem hogy MÁS JÁTÉKOSOK ellen hogy teljesítesz. A rendszer összegyűjti az összes Caitlyn játékos statisztikáit, csoportosítja őket a játékos rangja szerint és ehhez hasonlítja a te teljesítményedet. Ha pl. Gold 2-ben vagy, akkor a Gold 2-es Caitlyn játékosokhoz. Ha nem kapsz S osztályzatot, akkor az azt jelenti, hogy rosszabbul játszol Caitlynnel, mint a veled azonos rangúak.


De ha küldesz egy játékbeli nevet, akkor ha gondolod adok tanácsot, hogy mely területen kellene fejlődnöd.

2019. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy számít a farm (mondjuk én azt hittem hogy az kevésbé :D) és hogy másik játékosokkal hasonlít össze, ennek még amikor kezdtem a játékot régebben utána néztem.:) Csak Caitlyn-t most vettem meg és érdekelt hogy ki milyen eredménnyel kapott vele S-t. Mondjuk én ahogy írtam abba a hitbe voltam hogy a farm kevésbé számít,szóval akkor valószínűleg ez volt a baj :D Köszi amúgy a választ:)
2019. márc. 11. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A farm (cs) az egyik legfontosabb 20 perc alatt 100-120 a minimum, 30. percre már 180-200 ha S-t akarsz Caittel.
2019. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Igazából az egy ADC-nek elég kevés. 20 percnél 100-120 az csupán 5-6 cs/perc, 30-nál 180-200 pedig 6-7. Ez kb. Silver aljáig elfogadható, afelett gyenge. Goldban és Plat alján már illik a stabil 6-7 early-ben és 7-8 late-ben, afelett pedig 8 a minimum.
2019. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez igaz, de a sima B meg A ranghoz kell ennyi farm, ha S-et akar ennél több fog kelleni.
2019. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!