Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szülinapi bulira játékok?

Szülinapi bulira játékok?

Figyelt kérdés
Szülinapi buli lesz, és nem tudok túl sok játékot. A Balatonnál lesz és a gyerekek 12-14 évesek,de akármilyen gyerekes játékot szívesen játszanak.Gondoltam,hogy a kerte valami apró csillagokat eldugunk és megkel keresni őket és aki a legtöbbet gyűjt az nyer....de ezeket miből vágjam ki,mert papírból nem jü mert elázik, foltos lesz hamar elszakad.... Szeretném ha segítenétek játék ötletekel is :)
2010. júl. 3. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Twister volt a nyerő :D, de ha nincs twister szőnyeged, a betonra ragassz színes köröket egyforma távolságra, vízszíntesen 4 kört, az első piros, a második kék, 3. sárga, 4. zöld, maj függőlegesen mindegyik színből 5-öt, nálunk nagyon menő volt a tojásvivő verseny, mindenki kanalat vett a szájába és egy tojással egyensúlyozva kellett végigmenni a pályán, de a limbó is jó zenére, meg a székes játék, mikor mennek körbe körbe, és mindig el kell venni egy-egy széket :) Jó szórakozást!
2010. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

kartonból?amúgy sztem még zsákbanugrálás,szájjal halászás,vagy fellógatott süti evő verseny,nekem gólyabálon voltak ilyenek de szerintem tök dedós volt számomra kisebb koromban jobban élveztem volna:) meg papírtánc. 2ember táncol papíron, a lénye a mozgás,párok közt van a verseny egy-2 kinyitott nagyméretű újságon megy a tánc. 1percenként minden pár ujságából/újságaiból letépsz egy kis darabot a végén már úgy táncoltak hogy egymás nyakában és volt aki féllábon! aki a legtovább bir mozogni az apró papíron az nyert:) a lényeg hogy nem léphetnek le róla,és nem lehet megállni. a máisik meg nem tudom hogy a kezükbe adnád e bár mondjuk egy tompa élű borotvával lufiborotválás.fellógatva voltak egy sorban lufik és aki előbb a borotvahabot "leborotválja róla anélkül h kidurranna az nyer :) mondom nekünk 14-15 évesen volt a gólyabál,vicces volt de nem kötött le,de sokan élvezték. a 12-14éveseknek szerintem pont tetszene :)

sok sikert

22N

2010. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

bár már a ti partitok elmúlt,

talán máskor vagy mások hasznára lehet:

www.szulinapibuli.blogspot.com


sok-sok bulin vagyok túl, s ide gyűjtöm a legjobb játékokat

2011. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!