Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék jobban célozni...

Hogy tudnék jobban célozni ps4-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem játszottam eddig sokat ps4-en, inkább pc-s vagyok. Mindenféle videót megnéztem, mindent állítgattam már, de nem megy a célzás sem a star wars bf2-ben, sem a 2db cod-ban, amit birtokolok. Szeretném egy haladó, vagy egy profi játékos segítségét kérni, hogy hogyan tudnám fejleszteni a célzásom?

2019. márc. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorold még🙃 én is sokáig PCs voltam, aztán akkortájt vettem Ps3-t amikor kijött a Cod Black Ops. Szarul ment az elején de aztán belejöttem és azon kaptam magam hogy mindig benne vagyok a top 5ben. Meg egy Battlefieldnél nem csak a célzáson van a hangsúly. Szépen fedezékről fesezékre kell menni, odafigyelni mit infóznak a csapattársak stb
2019. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már a PS1-es idők óta próbálkozom az analóg célzással, de nem tudom megszokni. Úgy vettem észre, a tizen-huszonéves korosztálynak sokkal könnyebben megy.

De vettem egy készlet KontrolFreek analóg kar-hosszabbító kupakot, azóta -mivel hosszabb a kar, kisebbet kell rajta mozdítani- sokkal jobban megy a precíz célzás:

[link]

Persze nem kell a legdrágább, a kínai webshopok rogyásig vannak velük.

[link]

2019. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kov74 ***** válasza:
gyakorlás. szép lassan vagy akár gyorsan de belejössz. én is nehezen szoktam meg de mostanra már elég rendben megy. amúgy lehet PS4-re való billentyűzetet meg egeret is már rákötni a PS4-re.
2019. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!