Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simsesek! Tudnátok tanácsot adni?

Simsesek! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy családom a Sims 4-ben amit nagyon szeretek. Már jó ideje játszom velük. Egy férfivel kezdtem a legelején, azóta csak lány gyerekek születtek. Most ott tartok, hogy a két lánytestvér és a férjeik egy családban élnek. Nem szeretnék 6 karakterrel játszani tovább, ezért úgy döntöttem, amelyik családnál fiú születik, azzal a párral és a gyerekükkel megyek tovább. Van egy modom, ami segítségével megnézhetem, hogy mennyi és milyen nemű gyerek fog születni. Mindkettő nőnél 1-1 lány baba várható.

Kicsit ideges lettem, és már arra is gondoltam, hogy ez valami bug lehet, mert nem létezik, hogy nem jön össze egy fiú gyerek se, több generáción keresztül.

Nem szeretném születése után csalással átállítani egyikük nemét sem, még az is eszembe jutott, hogy masszázzsal elintézem hogy több baba jöhessen mindkettejüknél és hátha valaki fiút szül...

Más egyéb ötletek?



2019. márc. 17. 20:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Van egy játékbeli mód: zenelejátszón azt hiszem pop zenét kell jatszani, hogy kislány, jazz zenét, hogy kisfiú szülessen.

Nézz utána, mert pontosan nem tudom melyik zene melyik, de az biztos, hogy ez működik /alkalmaztam/.

2019. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%

Ha a Listen to Pop-ra kattintasz lányod, ha a Listen to Spooky-ra fiad fog születni.


-egy gyakoris válaszból másoltam ki-

2019. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve sok répát kell etetni a várandós simmel.
2019. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alternative zenétől és a répától lesz fiú.
2019. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!