Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én most kezdtem el a Dark...

Én most kezdtem el a Dark souls3 játékkal játszani, abszolút kezdő vagyok benne. Én még ilyen nehéz játékkal soha nem találkoztam. Igazából mindenféle tippet tanácsot szívesen fogadok. Mit csináljak? Hogyan haladjak benne?

Figyelt kérdés
Az első Főbosst megöltem de után max addig jutok ahol az a világító szemű lovag van aztán lekaszál és kész,de odáig is nyögvenyelősen. Ez normális hogy ilyen nehezen haladok benne? fejlesztgettem a karakterem de még mindig nehéz nagyon.

2018. jún. 4. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A játékban egy nehézségi fokozat van, szóval igen, ez természetes. Nyugodj meg, a DS3 a legkönnyebb Dark souls játék, az előtte lévők még ennél is combosabbak voltak :D


Kérdés milyen karaktert kezdtél, mert kezdőknek a knight az egyik legjobb, varázsló meg varázslatra építő karakter elég nehéz, ha semmit nem tudsz a világról.


Aztán a jó öreg mondás szerint élj: Git gud! :D


Ha egyszer végigjátszod/szenveded, akkor másodikra már sokkalta jobb, mert vannak erős fegyvereid fejlesztve, tehát amin görcsöltél az elején fél órát, most 3 ütés és kész.


Egyébként a lovagokat én se szeretem, de engem a lándzsás szokott megszívatni, pedig már NG+ végén vagyok/voltam, visszamegyek kezdő területre és én is szívok vele, szóval ne aggódj emiatt (az annál komolyabb ellenfelekre bezzeg ráéreztem, ott megy a hentelés, fura dolgok ezek).


Ha majd tovább jutsz és akadozol, érdemes lelket farmolni, nekem az első végigjátszásomban kb 30 órát öltem csak arra, hogy farmoltam. A szintet meg nem mondom, mire nyomtam fel, de 1 + pont már 140.000 lélekbe került, szóval ja, volt aprítás rendesen :D

2018. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Knight tal kezdtem én is. Hallottam hogy ez egy nehéz játék de hogy ennyire....egyébként nagyon bejön mert idegesít hogy nem tudok tovább menni és már vérszemet kaptam hogy csak azért is :) Köszönöm most megnyugtattál hogy ez természetes hogy ennyit szívok vele,volt hogy teljesen elcsüggedtem. Esetleg még azt meg tudnád mondani hogy miért olyan jó kard az az unchi katana vagy mi,mert megszereztem de gyengébbet sebez mint a régi kardom?
2018. jún. 4. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A katanák nagy része vérzést ad alapjáraton, ami megfelelő mennyiségű luck-kal vegyítve 8-10 ütésenként beadódik, hatalmas + sebzést okozva, erre rátolják még a Hollow gemet, kb minden 2. ütés után vérzik az ellenfél, ami a fegyver alap sebzésének párszorosa.

Nem minden ellenfelet lehet véreztetni, de túlnyomó részüket igen, szóval hamar ritkíthatod vele a népsűrűséget.


Egyébként meg nem kell aggódni, nekem első végigjátszásom kb 90 óra volt (igaz, én egér+ billel játszottam ki, nincs kontrollerem).

2018. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat! Van még mit tanulnom :)
2018. jún. 4. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint friss játékos, szerintem maradj az R1 spam-nél, alap egykezes fegyver és üt üt üt üt üt üt, védekezik üt üt üt üt üt elfut. Fegyver + pajzs.

Én pl amíg játszottam, a játék elején kiesett frost blade-del vertem a népet (van egy outrider knight (frost knight) az élőholt városrész végén (2. terület undead village), ahol átmehetsz az áldozatok útjára (3. terület road of sacrifices)) mert nagyot ütött.


Sokan esnek abba a hibába, hogy nézd már, csak 2 ütés és vége, és betámadják az ellenfelet. Legnagyobb hiba, mert az esetek 90%-ában ilyenkor fogsz meghalni (kifogy a stamina aztán pápá).

2018. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben maradok a pajzs kard kombinációnál. Az még egyszerűbb nekem egyenlőre. Két nap alatt 9 órát töltöttem a játékban és második főbossig még nem tudok eljutni hogy végre megpihenjek a tábortűznél. Ki is kellett kapcsoljam párszor mert felidegesített, úgyhogy lassan haladok előre. Remélem azért majd belejövök
2018. jún. 4. 13:59
 7/7 anonim válasza:
git gud
2018. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!