Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a flash...

Mi a neve ennek a flash miniclip játéknak amit anno sokat toltam?

Figyelt kérdés

Egy szerintem miniclippes flash játékról van szó.


Állatokkal kellett autóversenyezni különböző szinteken. 4 állat volt mindig, választhattál közülük. Egy borz, egy róka, egy teknős meg egy hód azthiszem.


Mindegyiknek volt egy különleges képessége. Volt tornádó ami fellökte az előtted lévőket az égbe, volt villám ami belecsapott egy konkrét emberbe és megállította, volt borz füst ami nemtom mitcsinált, meg asszem méhek vagy már nem is tudom:D


Emellett mindegyik tudott sima golyókat lőni ami lassított egy kicsit.


És folyamatosan voltak makkok amiket fel kellett szedned ahhoz, hogy betöltsön a képességed.



Nem hiszem, hogy túl sok esélye lenne annak, hogy ti tudjátok melyik játékról van szó de ha mégis van valaki megmentene :D Kiskoromban imádtam és kipróbálnám megint.



2019. márc. 27. 13:25
 1/1 anonim válasza:

Nem hiszem hogy ezaz de hasonlít a leírásodhoz csak ebbe csirke van meg valamilyen más karakterek


Moorhuhn kart

2019. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!