Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet nyerni tippmix...

Miért nem lehet nyerni tippmixen? Valaki figyeli a fogadásokat és befolyásolja az eredményeket?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom józan ésszel felfogni miért nem lehet eltalálni egy meccset sem.

Hogy ha úgy gondolkozok, hogy az erősebb, jobb, esélyesebb csapat simán fog nyerni, akkor biztos hogy döntetlen lesz vagy csak éppen kiszenvedik valahogy a győzelmet az utolsó percben.

Hogy ha az esélytelenebb, gyengébb csapat meglepetés győzelmét várom, akkor biztos hogy 8-0ra szétgyalázza őket az esélyesebb és erősebb csapat.

Hogy ha azzal számolok hogy két gólerős, lendületes csapat találkozik egymással és sok gólos meccs lesz, biztos hogy valami unalmas, izzadtságszagú 0-0 vagy 1-0 lesz.

Hogy ha két defenzív, lassú csapat találkozik egymással, akkor alacsony színvonalú, kevés gólos meccsre számítok, persze akkor minimum 2-2 vagy 3-2 lesz kivételen az a meccs.

Ha arra a csapatra fogadok, akinek jobban kellenek a pontok, nagyobb a tétje a meccsnek, akkor simán kikapnak, aztán hallgathatom hogy "nem bírták a nyomást" stb., ha meg a tét nélkül felszabadultan játszó csapatra rakok, akkor azok kapnak ki és azt hallgathatom hogy "nekik már mindegy volt" meg "B csapattal játszottak".

Hogy ha egy csapat 6 meccset nyer sorozatban és azzal számolok, hogy megint nyernek és rájuk fogadok a hetediken, akkor biztos akkor szakad meg a sorozat és jönnek a szövegek, hogy "egyszer minden sorozat megszakad". Ha viszont arra apellálok, hogy meg fog szakadni a sorozat, akkor azt az egy meccset még rittig behúzzák és esetleg a következő meccsen kapnak csak ki. Ha sok gólos meccseket játszik mindig egy csapat, mondjuk 4-5 meccsen keresztül sorozatosan, mikor én fogadok arra hogy sok gól lesz, természetesen az a meccs pont 0-0 vagy 1-0. De ha arra fogadok, hogy most már kevés gól lesz, akkor megint egy 4-3as eredmény alakul ki.


Tök mindegy mit csinálok, akárhogy gondolkozok, akárhogy csűröm csavarom a dolgokat, mindig szarul jövök ki. És nem csak tisztán szerencsén múlik mint egy lottózás, hanem azért az embernek van rálátása a csapatok erősségére, játékosaira, formájára, a mérkőzés tétjére, egymás elleni mérlegre stb. és ezek alapján tud kalkulálni, de hogy ezt mindig keresztülhúzzák és mindig a rossz eredmény születik az hihetetlen...


2019. márc. 31. 16:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha valaki olvasna a gondolataimban..
2019. márc. 31. 16:57
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer direkt az alapján fogadtam hogy amelyik csapatokra a meccs előtt leesett az odds, azokat raktam meg, természetesen egytől egyig az ÖSSZES kikapott. A következő héten már fordítva próbálkoztam és azok ellen fogadtam, akikre lement az odds, akkor meg rittig nyertek...mintha valaki mindig tudná hogy éppen mire gondolok, mire fogadok és az alapján befolyásolna az eredményeket.
2019. márc. 31. 17:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma is raktam 4 meccset és az összes elment kivétel nélkül. Például az egész fordulóban képes vagyok kifogni azt az egyetlen meccset ahol nem szerez gólt mindkét csapat? Hogyan lehetséges ez szerintetek? De ha ezeknek az ellenkezőjét raktam volna, akkor meg úgy alakultak volna az eredmények, hogy azzal se nyerjek.
2019. márc. 31. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos... úgy tűnik a tippmix nem neked való. Játssz mást.
2019. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy "szerencsejáték".
2019. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy játékot, lehet még 10 szelvényt nem raktam fel életemben, de nyertem összességében 30ezer Ft-ot. Szóval nem igaz hogy nem lehet nyerni. De nem véletlen "szerencsejáték" a neve.
2019. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen minden bizonnyal a ZRT a te 200Ft-os szelvényeidre hajt :D
2019. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fogadj magad ellen! Én is ezt csinálom. Nagyon nehéz, nert akkor a siker élménye elveszik és olyan érzés, mintha nem is te raktad volna. Persze itt sem olyanra gondolok, hogy “tutira” mész és 0.5 gól fölé raknád, akkor tedd meg az ellenkezőjét, hanem pl. mindkét csapat gólnál vagy over 2.5-nél.
2019. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!