Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortniteba építenék egy...

Pista5 kérdése:

Fortniteba építenék egy blockot de a creatív tele van hülyeségekkel (most még gyengén fogalmaztam)?! A problémám:

Figyelt kérdés

Ugye leraktam item spawnereket és beledobáltam fegyvereket meg stb. és beállítottam hogy random legyen és hogy ne spawnoljon újra. Na de a kedves fortnite úgy veszi a NE SPAWNOLJON ÚJRA beállítást hogy amiket beledobáltam és már kivettem a gameba akkor az a fegyver nem spawnol újra de azokon kívül még rengeteg cuccot beledobáltam és azok is bespaenolnak csak az a fegyver nem amit ugye már kivettem a gameba. Remélem érthetően írtam le?!

Aki tudja a mego. az írja le.



#Fortnite #item spawner
2019. ápr. 1. 19:43
 1/6 Brayen01 válasza:
Újra spawnol ha felveszed az elötte lévő tárgyat akkor egy uj itemnek kel le spawnolnia egy bizonyos idő után. (Be lehet állítani)
2019. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudtam csak rosszup magyaráztam. De nekem egy olyan beállítás kéne ami csak egy itemet spawnol le teljesen random. És ilyen beállítást én nem találok mert valószínüleg nincs is.
2019. ápr. 3. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, egyszerűen csak nincs olyan opció, hogy egy random fegyvert spawnol és aztán semmit. Milyen játékot csinálsz amihez ezt szeretnéd?
2019. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy BLOCKOT építettem már csak ezt kéne rajta megcsinálni de azt nem tudom hogy ezt az Epic Games csinálja meg vagy nekem kell.
2019. ápr. 6. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a chest és ammobox spawnokat már epic csinálja, de redditen biztos találsz róla valamit
2019. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már van olyan chest és ammonix ami teljesen random adja a cuccokat azok már megvannak.
2019. ápr. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!