Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 ban dühös a feleségem,...

Sims 3 ban dühös a feleségem, mi a kód amivel ki tudom békíteni? Mert beszélgetéssel meg ilyen hülyeségekkel nem megy -. -

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 14:08
 1/9 anonim válasza:

Talán egyszerűbb ha új pipit keresel :)

Kódot nem tok sry :/

2013. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Má mind1 -.- k.va játék! VAgy 7 órát toltam egyhuzamba azt végleg elbaxódik és nem tom kivergődni, h béküljenek már ki basz+! hül ye játék! fuuu de dühös vagyok
2013. máj. 30. 14:31
 3/9 A kérdező kommentje:
sose értettem, h single player játékoknál mért szivatják a játékost. Csomószor kap az ember agyvérzést mikor valahol hetekre elakad és 100000 próbálkozásra se tud már továbbbjutni de amúgy jó lenne a játék. Tök idegesítő, h pénzért megveszem és amúgy jó játék, csak EGY apróság miatt az egész elszúódik, és a idióta fejlesztők meg nem teszik lehetővé, h azt, h ilyen esetekben valahogy meg lehessen kerülni, pl csomó játékban vannak átugorhatatlan pályák. Hát nem k.vára mindegy a fejlesztőknek, h singebe át ugrom vagy nem? Ha nem akarok 1 pályával heteket szenvedni csak élvezni a játékot akk az rossz vagy mi???
2013. máj. 30. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Mitől lett olyan mérges?

Nekem akkor mérgesek, ha az egyik megcsalja a másikat :)

2013. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elkerülhetőek lennének az ilyenek:

https://www.youtube.com/watch?v=JBSXOj1TxoIÉs nem a srác hibája, PÉNZÉRT megvett egy játékot, ha lett volna hozzá valami csalás akk nem lenne ez, mért nincs single játékokhoz csomószor csalás?? ANNNNNNNNYira mindegy a fejlesztőknek, h én h játszom vele nem? Ez olyan, h veszek egy Barbibabát egy kislánynak akk ahhoz se kap szabálykönyvet, h de CSAK így meg így játszhatsz vele! Megvette, övé, úgy játszik veleh ahogy akar. Ezt kéne érvényesíteni az összes videójátéknál is! Ha át akarom ugrani a tutorialt ok, ha egyből az tcsó pályán akarok kezdeni ok, stb.

2013. máj. 30. 14:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja nekem is attol, ill h megkértem egy másikat, h aludjn ott azt ennyi -.-
2013. máj. 30. 14:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát nem is csalta meg, csak megkérte a másik csajt, h aludjon ott de semmi nem volt.
2013. máj. 30. 14:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Felteszem párkapcsolati fórumon is mostmá -.-
2013. máj. 30. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Idővel megnyugszik majd, de a másik csajt távolítsd el a közeléből :)

Vagy tényleg a párkapcsolati fórum jó ötlet! :D

2013. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!