Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri egy Nintendo Gamecube...

Megéri egy Nintendo Gamecube 2019-ben?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egy igazi konzolra gondolsz, esetleg játékokat gyűjteni, árban nem tudom milyen, főleg itt Magyarországon, lehet PS2 ebből a generációból népszerűbb és olcsóbb.


Ha viszont téged nem zavar az apró kalózkodás vagy moddolás, én egy Wii U-t vagy Wii-t ajánlanék, előbbivel három konzol játékai lennének egy konzolon, de utóbbi se rossz választás. Olcsón biztos van eredeti Wii (RVL modelleken van GameCube controller és memória kártya port).


Bocsi ha eltértem a témától egy picit, csak nem látom értelmét szimplán GameCube-nak praktikális szempontból, kivéve ha gyűjteni akarsz, és akarsz egy szép kis kockakonzolt :)

2019. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a válaszom ugyan az ugyan azok szempontok alapján mint a ps1-es kérdésednél.
2019. ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Inkább egy Wii-t érdemes venni. Nincs sokkal nagyobb ára, és cserébe lejátssza a Wii játékokat is a GC mellett. Egyetlen hátránya, hogy nem kompatibilis a Game Boy Playerrel, ami a GC aljára csatolva képes Game Boy, Game Boy Color, és Game Boy Advance játékokat játszani a TV-n.


Amúgy van rá sok jó exkluzív (Luigi's Mansion, Smash Bros. Melee, Pikmin 1-2, Super Mario Sunshine, Pokémon Colosseum és XD, Kirby Air Ride, Mario Kart Double Dash, Eternal Darkness, Animal Crossing, Metroid Prime 1-2, Paper Mario: The Thousand-Year Door, stb... bár párat ebből utólag elérhetővé tettek más gépeken is valamilyen formában.)

2019. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!