Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki meg tudná írni, hogy...

Valaki meg tudná írni, hogy hol lehet a 2019-es SPORT szeletes játék fődíja nyerteseinek névsorát megnézni?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom, pedig - állítólag - nyilvános a nyertesek neve...

2019. ápr. 5. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl korán kérdezed ezt. Elsején volt a sorsolás, és azt követően a nyereményjáték szabályzat alábbi pontjai következnek:


[link]


"A Lebonyolító a Tárgynyeremények nyerteseit legkésőbb az adott nyerőidőpontot követő 5 (öt) munkanapon belül értesíti a Regisztráció során megadotte-mail címen (”Értesítés”). A nyertes Játékos az e-mailben szereplő linken köteles az Értesítés kézhezvételét követő 5 (öt) munkanapon belül visszaigazolni az Értesítést, valamint pontosan megjelölni azt a magyarországi címet, amelyre a Tárgynyeremény kézbesítését kéri, ellenkező esetben a nyertes Játékos Pályázata kizárásra kerül és Szervező tartaléknyertest jelöl ki. A főnyeremény nyertese előre egyeztetett időpontban köteles a visszaigazolással egyidejűleg a nyertes Játékos köteles a Kódot jól olvashatóan tartalmazó eredeti, sértetlen promóciós csomagolást postai úton a Lebonyolító 1054 Budapest, Hold u. 27. címére beküldeni („Legyen ki a négy kereked” jeligével ellátva, teljes név, lakcím és e-mail cím megjelölésével),ellenkező esetben a nyertes Játékos pályázata kizárásra kerül és Szervező tartaléknyertest jelöl ki."


Tehát még a hitelesítési fázisban van, és addig nincs nyertes, míg nem igazolja magát jogosultként a nyereményre.

2019. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, sőt: olvastam is!

Én úgy gondolom, hogy ha elsején kisorsolták, akkor az onnantól kezdve nyilvános, és a nyertesek nevei nem titkosak.

Mert így valahogy az az érzésem, hogy ez egy kalap szamócát sem ér, valaki szépen megkapta a villanyautót szép csendben, fű alatt. Nem értem, hogy mi az a "hitelesítési fázis", mert ha ezt valóban egy aktív közjegyző előtt sorsolták, akkor azt neki kell(lett) hitelesítenie!

Volt ezer TV reklámra pénz, de nem volt százezer egy sajtóhirdetésre ahol a nyerteseket megnevezik? És sehol semmi hír az egészről?

Bizalomkeltő eljárás, az nem is vitás...

2019. ápr. 5. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Érted a szöveget? Miután kisorsolták a nyertest és pótnyertest, a nyertesnek levélben kell igazolnia hogy nála van a kód és nem csak egy random számot töltött fel amivel véletlenül nyert. Ekkor lesz jogosult a nyereményre, és lesz hivatalosan a nyertes, és ezután teszik közzé. Ez még bőven időben van, hiszen 4 munkanap telt csak el a sorsolás óta.


Amúgy ott van a nyereményjáték szabályzat, ott van a közjegyző, hogy tudnák elcsalni? A legkönnyebb a csalást kiáltani meg a konteókat gyártani, mert ahhoz ész sem kell.

2019. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!