Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik ki ezen az...

Miért törlik ki ezen az oldalon a filmes és játék kérdéseket?

Figyelt kérdés

Állandóan a "sértik a harmadik felet"-re hivatkoznak. Holott a film renezők, játék kiadók mind külföldiek. És biztos nincs arra idejük, hogy ezt az oldalt olvasgassák, ráadásul magyarul.


Persze kiírom a kérdést, jön rá vagy 2 válasz, erre másnapra törlik ki. Akkor mit lehet itt megkérdezni, ha mindig sértjük a harmadik felet?!



2012. nov. 11. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, azért, mert szerzői jogvédelem alatt állnak a dolgok, amikről kérdezni akartál és az oldal szerkesztői nem akarnak résztvenni illegális dolgok terjesztésében. Sőt, azt olvastam, hogy "az is bűncselekményben való részvétel, ha csak megkérdezik, hogy honnan lehet letölteni és azt az oldal vezetői hagyják".
2012. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak ebben a világban az embereknek kevesebb pénze van egy eredeti 5000 ft-os filmre vagy legújabb 13 ezer forintos játékra. Nem beszélve a növekedett áfáról+adóról+száll. költségről.
2012. nov. 11. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell filmet nézni meg játszani. Régen se volt, mégis felnőtt jó pár generáció.


amúgy meg megvannak az erre szakosodott warez forumok, ahol lehet kérdezni illetve torrent oldalak ahonnan le lehet tölteni. De ugye a töltés illegális!

2012. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Illegális. Értem. De viszont az ország 100 %-a biztosan nem azért kötette be az internetet, hogy azt nézze meg, mikor indul a busz vagy a vonat és hova.


Meg ez nincs benne az internet szolgáltatók szerződésében, hogy mit tölthet le az illető.


Persze én sem töltök nyakra főre állandóan nem azért írtam. Persze, most már tudom, hogy itt a "letöltés" szó törlést von maga után.

2012. nov. 12. 02:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hogy ki mit csinál a netjével meg miért köti be magának az 50 Mbit et.


Ettől függetlenül még van szerzői jog, meg törvény ami tiltja.


Ezen az oldalon meg Adsens hirdetések jelennek meg, és az adsens szerződésében benne van hogy illegális tartalom vagy arra való felbujtás, megjelenítés nem lehet az oldalon mert tiltást von maga után. (nem szó szerint idéztem)

2012. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!