Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jurassic world Evolution:...

Jurassic world Evolution: melyek a kedvenc dinoszauruszaid és melyeket utálod a legjobban?

Figyelt kérdés

Az én kedvencem az iguanodon, nagyon örülök, hogy bekerült.

Ezen kívül tudom, hogy sokan nem szeretik ahogyan kinéznek és tudományosan nem korrektek, de imádom a sinoceratopsot (olyan, mint egy cuki orrszaszrvú+víziló hibrid), az ankylosaurust (mert olyan mint egy nagyra nőtt teknős) és a stygimolochot (mert szintén cuki).


Amit utálok az a baryonyx, szerintem ez nagyon nem sikerült szépre. Láttam amatőr megvalósítást is, ami megőrizte ezt a krokodilos beütést és mégis szebb volt.



2019. ápr. 7. 15:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A deinonychus benne van a jwe-ben és hát...a baryonxy után a legkevésbé kedvenc nálam. :D
2019. ápr. 7. 20:41
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem a velociraptoraim mindig egymás seggében vannak. Most a kérdés miatt beléptem 8pedig már vagy fél éve nem játszottam vele) és megnéztem, a raptorokat, egybe brancsban voltak.
2019. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Benne van a filmekben is csak velociraptornak hívják :D
2019. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13. Együtt vannak, mert követik az alfát, de ha vadásznak, akkor nem fognak pl. összedolgozni és úgy leteríteni egy növényevőt. (Miközben ilyen viselkedés van a jpog-ban).

Erre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=PAdgXHM-KK8


Vagy most megint Prehistoric kingdom példa, ami még csak demo verzióban van, de ott pl. ha egy ragadozó megközelíti a triceratops csordát, akkor az állatok összeállnak és együtt védekeznek.

Ilyen viselkedésekre gondolok. Ezek jó lenne ha benne lennének ebben a játékban is.

2019. ápr. 7. 20:49
 15/25 A kérdező kommentje:

13. De ha az deinonychus lenne, akkor nem Mongóliában ásnák elő, nem?

Bár igaz, a filmekben a Sziklás-hegységben ássák elő, de a játékokban meg Ázsiában van a lelőhelye. :D

Bár én úgy tudtam a jp velociraptor egy utahraptor, aminek a koponyája csak deinonychusé. xD

2019. ápr. 7. 20:53
 16/25 A kérdező kommentje:
Amúgy az indoraptor tényleg jó, egyedi abban, ahogyan mozog, mint ragadozó.
2019. ápr. 7. 20:57
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez egy számítógépes játék ember, ne várj tőle messzemenő hitelességet.
2019. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én a Suchomimust mondanám személyes favoritnak, a játékban talán ez az állat áll kinézetében a legközelebb a valósághoz.

Amiket nem bírok, az a Carcharodontosaurus, Deinonychus, Giganotosaurus, Troodon. A Carcharodontosaurust olyan semmilyenre csinálták meg, és még ronda is. A koponyája túl alacsony, és túlságosan lejt az orr felé. Még a tüskéket is ocsmányul oldották meg, illetve a hangja olyan, mint egy láncfűrészé. A Deinonychus abszolút felesleges. Amit Velociraptornak hívnak a játékban (meg a filmekben), az valójában inkább Deinonychus. Kérdem én, így mi értelme van? Vagy ha már benne van a játékban, legalább legyen játékbeli Velociraptor méretű, vagy annál is valamivel nagyobb, mert még a valódi állatnál is kisebb. A kinézetét is jobban megcsinálhatták volna. A koponya szintén megkérdőjelezhető, és miért vannak baziliszkusz tarajai a fején és a hátán? A Giganotosaurus viszonylag szép, csakhogy a feje alapján inkább néz ki Carcharodontosaurusnak, mint Giganotosaurusnak. És az is megér egy misét, hogy olyan alap dolgot is lehagytak róla, mint a hallux. A Troodon is semmilyen. Messziről alig különböztethető meg egy Velociraptortól. Ezt is ha már berakták, legalább nézzen ki úgy, ahogy eredetileg ki kéne néznie: [link]

2019. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha így nézne ki. Sajnos a fan baryonyxet nem találtam, de egy ankylodocust igen, az is nézhetne ki inkább így:

[link]

2019. ápr. 14. 16:33
 20/25 A kérdező kommentje:

inkább így

[link]

2019. ápr. 14. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!