Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha még nem vagyok 18 éves,...

Ha még nem vagyok 18 éves, játszodhatok-e a pokerstarson, ès ha igen, a nyereményt kivehetem?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, ha regisztrációnàl hamis adatokat adok meg, akkor a bankkártyám alapjàn kiderìthetik azt, hogy még nem töltöttem be a 18 évet? Előre is köszönöm a vàlaszokat!😁
2019. ápr. 8. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kártyádból kinyerhető a valódi neved és a lakcímed is. Igazából azért, hogy ha lopott kártyával vásárolsz az kiderüljön, de erre is nagyon jól használható.
2019. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod anyádék pénzét elszerencsejátékozni?
2019. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2:

LOL. Mintha egy 17 évesnek nem lehetne saját pénze. Létezik olyan, hogy diákmunka. ^^

2019. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol, mintha olyan tök jó lenne, ha 17 éves Pistike 30 perc alatt elbukná a nyáron keresett reeeeeengeteg pénzét, pláne úgy hogy közben törvényt sért.
2019. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
LOL, nem akarok különösebben mások magánéletével foglalkozni. ^^ Csak van elég esze és türelme a kérdezőnek. :-P
2019. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LOL, még egy ilyen hangulatjel és megkérdőjelezem az emberiségbe vetett hitemet. Te se vagy még felsős, mi?
2019. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ah, csak megszokás, túl sokat beszélgetek olyan emberekkel, akik így kommunikálnak. xD
2019. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bankkártyádból nem fogják kinyerni az adataidat, ehhez egyrészt nincs joguk, másrészt nincs rá lehetőségük, viszont az első pénzkivételnél kérni fognak egy szkennelt példányt a személyidről vagy útleveledről, úgyhogy játszani játszhatsz, de a nyereményt nem fogod tudni kivenni.
2019. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


17 évesen szerintem ne akarj valódi pénzben játszani, pláne ne hamis adatokkal. A rendes, valamire való oldalak komolyan veszik ezeket.


Hidd el, hogy nem tudsz úgy pókerezni, mint ahogy te azt gondolod :)

Becsöppensz egy valódi pénzes játékba, vagy versenybe, és ott jössz rá igazán hogy ez teljesen más mint a játékpénz. Teljesen mások az ellenfelek, máshogy néz ki a játék képe. Már alacsony téten is megfigyelhető ez, magasabbon meg pláne.

Kicsit olyan mint amikor azt hiszed hogy tudsz németül, és nekiállsz beszélgetni egy igazi némettel. És ekkor jössz rá, hogy nem is tudsz németül :)


Én játszottam kb fél-1 évet rendes pénzben, de csak mikrotéteken, saját magam szórakoztatására. A befizetett 20 dollárból csináltam fél év alatt 50-60 körülit, majd kivettem. (0,01 - 0,02$-os vakszinten cashgame)

És én ezt úgy csináltam hogy rengeteget olvastam a témában, nagyon sok (órás) oktatóvideót néztem, már azelőtt is hogy elkezdtem volna.


Amennyiben életedben nem játszottál igazi pénzben, fogalmad sincs a pókerről. Ezt sajnos be kell látni. szabályokat tudni nem elég. A játékpénzes póker csak bohóckodás, nincsenek komoly ellenfelek.

Hosszú távon bukni fogsz.

Ha komolyan gondolod, ásd magad bele a témába. Tanulj, ameddig nem leszel 18. De így garantálom hogy még csak élvezni sem fogod, ha egyik napról a másikban elkezdesz valódi pénzben játszani.

2019. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!