Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto to Boruto shinobi...

Staykeer kérdése:

Naruto to Boruto shinobi Striker ( PC ) Vannak online játékosok?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy megszeretném venni a shinobi strikert de azt hallottam ,hogy kihalt . érdekelne hogy játszanak-e online játékosok pcn.

#Naruto #Shinobistriker #Narutotoboruto
2019. ápr. 9. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy játszanak. Láttam, hogy másik kérdést is tettél fel, de ha nem gond, egyben válaszolom meg a kettőt.


A Storm 4 PS4-en biztos jó, viszont PC-n gyilkos a ping egyes játékosoknál. Szóval legjobb esetben is késik az irányítás, és mire a karakterek veszi a lapot, hogy védekezned kéne, KO. Szóval a Storm-ot PC nem ajánlom online játékra(tapasztalat!), csak helyi játékra barátokkal és modokkal, úgy az igazi! :D Illetve a sztori mód is nagyon jó, szóval mindenképp megéri megvenni egyszer!


A Shinobi Striker online játéknak készült, a "sztori", már ha nevezhetjük annak, rémgyenge, viszont az online része stabilan fut, erős szerverek vannak, és olyan élményt nyújt a harc is, hogy még ha vesztesz is, úgy állsz fel a gép elől, hogy "Hát ez állati volt!".


Szóval én azt mondom, hogy szerezd be mindkettőt, mert mindkettő nagyon jó, de ha online akarsz játszani, akkor a Shinobi Strikerrel kezd, mivel a Storm 4 tényleg kihalt, és nem ok nélkül, mivel mint mondtam, PC-n néha élvezhetetlen a ping miatt. Illetve a Shinobi Striker azért sem lehet kihalt, mert kb. egy hete jött ki egy új DLC, ami Madarát is hozzáadja játszható karakterként. Legalábbis ezt olvastam. Szóval a Shinobi Strikert vedd meg, a Storm 4-et(de ne csak a 4-et, hanem 1-től 4-ig mindet) töltsd le torrentről.

2019. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem csak nagyon sok helyen olvastam hogy órák keresése után se dobta be őket meccsbe.

Steamen is ezt írták

de akkor ez hamis?


(shinobi striker)

2019. ápr. 20. 15:27
 3/3 HawerX válasza:
Hahó én játszok vele
2020. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!