Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnék szerezni Detroit...

Honnan tudnék szerezni Detroit become human Connor-os pulcsit?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legolcsóbban úgy jársz ha csináltatsz egyet! Vannak már online póló műhelyek ahol bármit rányomtatnak neked én így csináltattam magamnak Dark Souls-os pólót
2019. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, csak ugye nem azt szeretném hogy Connor legyen rajta hanem hogy Connor egyenruhája legyen, mert kéne Mondocon-ra cosplay-hez.
2019. ápr. 19. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok cosplayer, de nem az a lényege az egésznek, hogy a cosplayer maga készíti a ruháját?!

Egyébként beírod googleba, hogy Detroit Connor cosplay, és meg is van amit keresel. Pl itt

[link]

2019. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért egyszeri használatra én ezt a pénzt sokallom!

Mert ez nem egy olyan darab amiben az ember lemehet a boltba vásárolni de őszintén megmondva "kocka" találkozó kivételével semmilyen más rendezvényt nem tudok ahová ezt fel lehetne venni! Meg így első ránézésre nem tűnik valami minőségi darabnak! De ahogy te érzed a te pénzed!

2019. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj hogy nagyon sok idő amíg megérkezik.

Egy barátnőmnek van Kara-s pulcsija amit hétköznap is tud hordani mert tök átlagos pulcsi.

2019. ápr. 23. 16:10
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintem North-ot fogom.

Valaki tud egy helyet ahol lehet olyan pulcsit venni amiből mindkét vállam kilóg?

2019. ápr. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!