Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri belekezdeni a Guild...

Megéri belekezdeni a Guild Wars 2-be?

Figyelt kérdés

Nagyon sok MMORPG-vel játszottam, kivéve a GW2-vel. Sokat hallottam róla, hogy a legjobb mmo, ami létezik. Jobb mint a WoW és a többi MMO-nál. (amit kicsit nehezen tudok megérteni, de kinek mi)

Szóval, esetleg vannak magyar klánok (guildek) vagy valaki aki szeretne játszani? Eléggé otthon vagyok MMO-k terén.



2019. ápr. 16. 21:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%
Nem.
2019. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, ez a válasz elég gyengére sikeredett...
2019. ápr. 16. 22:48
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szia! igenis megéri elkezdeni, nagyon sokan játszanak vele, valóban a toppon van a játék. Rengeteg magyar játszik a mai napig, ha most elkezded, semmivel sem vagy hátrébb, mint egy 3 éve játszó játékos. A játék nagyon hosszú időre letud kötni, iszonatosan sok mindent lehet csinálni. Én csak ajánlani tudom, ha szeretnéd írj egy üzenetet és akkor játszhatunk :)
2019. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Hulladék.

Persze játszani lehet vele, PvE még él is valamennyire, de nem egy wow verő játék :D


Igazából egyik mmo-val se éri meg manapság játszani, max valami régebbi kieggel futó tört wow szervernek van értelme, de amúgy meg halott az egész mmo genre.

2019. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Bőven megéri belekezdeni, rengeteg az új/meglévő játékos, tartalom pedig mérhetetlen sok van. Hogy az MMO hogy lenne halott, azt nem igazán értem..
2019. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4 válaszoló.

Köszi, hogy leromboltad a morálomat, de a kedvemet nem fogod tudni elvenni tőle.

2019. ápr. 18. 12:07
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Hát figyelj te azt kérdezted megéri-e, én leírtam a tényeket.

Ha ennyire mindenképp játszani akarsz vele a fsznak kérdezed meg? Kb. senki még csak le se szarja, hogy mivel játszol, nyugodtan rakd fel, ki lehet próbálni ingyen is, nem p2w game, csak rohadt unalmas.


Persze ha a generic questek grindolása az élvezet neked, vagy a hulladék dungeonok farmolása, akkor sok élvezetben lesz részed.

2019. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tűnik, a 43%-os valami egybites metin-kocka lehet, aki a GW2-ben leragadt a dungeonoknál. :)

Ennél kicsit több van a játékban, de abban igaza van az egyszerűnek, hogy ki kell próbálni, ingyenes.

2019. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most kezdtem kb. 2-3 hónapja és ma indítottam egy új karit. Szerintem is megéri nekikezdeni. :D
2019. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi srácok a választ!

Esetleg aki szeretne játszani, az írjon! :D

2019. ápr. 20. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!