Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Hatnmmondommeg nevű felhasználó kérdése:

Eltűnt az Outlast 2 a Playstation-ről?

Tavaly vásároltam meg az Outlast 2 játékot akciósan Ps4-re. Most ismét megjött a kedvem játszani vele, beléptem a library-be (könyvtár) hogy letöltésem és nem volt ott... így beléptem a store-na hogy hátha ott majd le tudom tölteni de ott csak megvásárolni tudom amit már egyszer megtettem... most ilyenkor mi van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: PlayStation, PS, Outlast, eltűnés

ápr. 20. 12:49  Privát üzenet  

A válasz
Beállításokban van egy olyan hogy License restore, azt futtasd le.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 20. 17:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem történt semmi, ugyanúgy fizetős maradt a játék.. nagyon érdekes pedig még screenshotokat meg videókat is készítettem a játékról és trófeákat is kaptam és most meg nincs meg a game .. WTF?

# 2/2Időpont ápr. 23. 13:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Playstation négyhez milyen offline játékokat tudnátok ajánlani?
X-BOX-ot vagy PS 4-et érdemes venni az exkluzív játékok és a teljesítmény figyelembe vételével?
Hogy van helyesen?
Ps4 vásárlás a store-ból, ez akkor hogyan is működik?
Injustice 2-ben át lehet vinni cuccokat PS4-ről PC-re?
Hogy lehet a Conan Exilesban PS4-en ingame kommunikálni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!