Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 Slimet megéri venni az...

PS4 Slimet megéri venni az alábbi játékokra?

Figyelt kérdés

Full HD-s tévém van. Az exkluzív játékokkal, valamit az Assassin's Creed Unity, Origins, Dying Light, Witcher 3 mal szeretnék játszani. Elvileg a Slim hardverben ugyan olyan erősségű mint a alap gép.A YouTubeon keresgéltem teszt videókat slimre, és amiket találtam azoknál alig, vagy egyáltalán nem voltak fps dropok, holott pl. A unity alap gépen van hogy 20fpsel fut. Nem igazán értem, akkor a slim erősebb gép mint az alap? vagy a video kamu?

Mert nem szeretnék 25fps alatt játszani egyik játékkal sem. És a Slimes teszt videóknál úgy láttam tartják a stabil 30fps-t.



2019. ápr. 20. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Slim ugyanaz mint az alap, a Pro erősebb.

De már nem kell sokat várni az új konzolgenerációra, szerintem a régit nem érdemes venni most.

2019. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig még minimum másfél év. És igen azért nem akarok Ps4 Pro-t venni. Én beérném egy slimmel, ha tudnám, hogy nem laggolnak a játékok annyira mint az alap konzolon...
2019. ápr. 21. 00:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A slim ugyanaz mint az alap konzol.
2019. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!