Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Classic mini játék?

Nintendo Classic mini játék?

Figyelt kérdés
Adott egy nintendo classic mini 30 alapjátékos gépem. Na most ahoz honnan tudok letölteni játékot. Feltenni fel bírnám rá csak nem tudom hogy hol lehet a játékokat letölteni.

#letöltés #Nintendo #Nintendo Classic mini.
2019. ápr. 21. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan ez mint valami Nasa titok. 1 videoba se mutatjak meg, hogy hol kell letölteni. Mindenki csak azt kérdezi, de senki se válaszol akinek megvannak a játékok rá.
2019. ápr. 22. 03:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nincs, mert elég alap dolog.

Viszont akkor leírom:

Nem csak a Nintendo, hanem bármelyik konzol játékát tudod már szinte futtatni(kivéve az új konzolokét), amihez vagy kell egy ilyen utángyártott gép vagy PC-re kell emulátort telepíteni.

Egyébként telefonon is lehetséges, én játszottam már Androidos telefonon psp GTA Vice City Storiest, de Super Máriót is, fent is van a Playben.

A lényeg:

A játékokat "rom" néven kell keresni.

Tehát nyitsz egy Chromeot, beírod, hogy "játék neve, platform neve, rom" és ki fogja dobni.

Például:

Final Mission, nes, rom.

2019. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
Azért nem írják le sehol, mert nem megvásárolt játékok romjait letölteni illegális, és a Nintendo nemrégiben eléggé rá is szállt a legtöbb ilyen oldalra, ahol ezeket lehetett leszedni, bezáratta és beperelte őket, szóval szerintem érthető, hogy sokan nem akarnak kockáztatni.
2019. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!