Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri vennem egy nintendo...

Megéri vennem egy nintendo 2ds konzolt a super Mario maker miatt?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy játszhatok random netes pályákkal vagy csak a beépitett 100 pályával játszhatok ?

2019. ápr. 25. 13:08
 1/4 Krisipoke ***** válasza:

Feltételezem, te írtad a másik kérdést is, tehát itt fogok válaszolni mindkettőre.


A 3DS-es verzió eltér a Wii U-s verziótól, igen. A legnagyobb probléma, hogy a pályáidat nem töltheted fel a netre, csak Streetpassen keresztül oszthatod meg. Netes pályákkal játszhatsz, de csak a 100-Mario Challenge módon belül, ahol véletlenszerű pályákat kapsz, és csak a nehézséget választhatod ki. Konkrétan pályákra nem lehet rákeresni.

Különbség még, hogy a több, mint 100 Mystery Mushroom ruha, amikkel Mario kinézetét lehet változtatni a sima Super Mario Bros. módban, mind hiányzik (nyilván azért, mert nagyon sok különböző licensztulajdonosa van a karaktereknek), és így az ezeket tartalmazó pályákat se fogja a játék sose besorsolni neked, így ezek semmiképp sem játszhatóak.


Előnye viszont a 100 új, beépített pálya, amik nem voltak a Wii U verzióban.


Az, hogy megéri-e venni egy gépet csak emiatt a játék miatt, azt neked kell érezned. Alapvetően elég jó játék szerintem a Super Mario Maker, de a 3DS verzió mindenképp a kevésbé jónak mondható szerintem a kettő közül. Ugyanakkor elképesztő mennyiségű fantasztikus játék van 3DS-re, főleg, ha beleszámoljuk a sima DS játékait is (amiket szintén lejátszik), és a letölthető játékokat is, szerintem például a legjobb konzol valaha, de ez csak egy vélemény.


Szóval én személy szerint CSAK a 3DS-es Mario Maker miatt nem vennék gépet, de mindenképp javaslom, hogy nézz körül még az elérhető játékok között, hogy ha mégis vennél egy gépet, ne csak egy játékkal tudj játszani. Mario játékból is van rengeteg, de messze nem csak azok alkotják a gép krémjét.

2019. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszodat. Ebből mindent megtudtam. Estleg még annyit hogy ugye a mystery mushroom miatt rengeteg pályát szűr a rendszer. Még így is sok a pálya?Mekkora az esély rá hogy ismétli a pályát amit már egyszer lejátszottam? Mai napig készítenek pályákat?
2019. ápr. 26. 08:17
 3/4 Krisipoke ***** válasza:

Szerintem már kevésbé készítenek pályákat, miután már jön a második rész, és Wii U-val egyre kevesebben játszanak a Switch miatt.


Így is hihetetlen mennyiségű pálya van, persze. Végül is a Mystery Mushroomokat csak a 4 kinézet közül egyben lehet használni, és nyilván ott se használják őket minden pályán, szóval még így is nagyon sok marad.

Ugyanabba a pályába bele lehet botlani, igen, egyszer vagy maximum kétszer velem is megesett, bár én a Wii U verzión játszottam. Mondjuk számtalan óra játék után 1-2 olyan pálya, amivel már találkoztam nem is olyan sok. Eleve talán több millió pálya van, szóval van miből válogatni. :D

2019. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kevin nagy YT ***** válasza:
3ds-re is megy, ne viccelődj
2021. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!