Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg olyan rossz lett a...

Tényleg olyan rossz lett a Mass Effect Andromeda?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy megveszem, mert a triológia nagyon tetszett. De ugye voltak ezek a launch pofáraesések, hogy borzasztó arcmimikák voltak és bugok. Azóta gondolom kijavították őket. A története felér a korábbi jűátékokhoz? Vagy a játékmenet?
2019. ápr. 26. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja fejeztem be az eredeti trilógiát, és ma kezdtem el az Andromédát. Játékmenetileg sokkal flexibilisebb, jobb a lövöldözés is, rengeteg képesség van. A történetről sokat nem tudok nyilatkozni mivel még az elején vagyok, de ennyi tapasztalatból, illetve a máshol olvasottak alapján nagyon más hangulatú, jellegű a története az Andromédának, mint a trilógiának. Kb. 2 órám van benne, egyenlőre nem értem a vinnyogást, de korai még bármit mondanom róla.
2019. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A játékmenet szerintem jobb, sokkal élvezhetőbb, mint a trilógiában, a harc dinamikusabb.


Kevesebb a bug benne, mint launchkor és a arcmimikákon is javítottak, és bár nem a legjobbak, de elfogadható szerintem.


Mivel a trilógia a játékvilág egyik legjobb játéka, ezért nem, nem ér fel hozzá, mivel a trilógia 3 játék, ez meg csak 1.

Vannak benne zavaró dolgok, pl fetch questek, de nem vesztesz vele semmit, ha nem csinálod meg. Nem olyan, mint a EMP a Mass Effect 3-ban.


A története másabb, sokkal fiatalosabb, a karakterek is fiatalosabbak, itt a karakterek inkább a 20-as éveikben vannak, amik érezhetőek is a személyiségükön, míg a Mass Effect trilógia szereplői a 30-as éveikben voltak.

Én személy szerint élveztem a történetét, engem lekötött és szórakoztatott, amikor játszottam.

2019. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett. Oké, a társak talán nem olyan egyediek, mint a trilógiában, de olyan figurákat, mint Garrus, Tali vagy Mordin, igencsak nehéz lenne túlszárnyalni. Egyetlen dolog nem tetszett benne: gyakorlatilag minden bolygón ugyanazt az egy fő küldetést kell újra és újra végrehajtani (persze az odáig elvezető küldetések minden esetben mások).

Messze nem érdemelte meg azt a gyűlöletet, amit kapott, és sajnálatos, hogy aligha lesz már folytatása.

2019. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. Nagyon más, mint a Mass Effect, kicsit ahhoz tudom hasonlítani, amilyen a Stargate: Atlantis volt a Stargate után... új csapat, új hangulat, új világ. Szerintem a karakterek szuperek, én nagyon kedveltem szinte mindenkit, Peebee azóta is a kedvenc aszárim. Ryder a főhős is eléggé elrugaszkodik, nem egy Shepard 2.0, hanem az ő hősiességével szemben egy kicsit szerencsétlenebb, de nagyon emberi, nagyon humoros, nagyon szerethető egyéniség, akinek kicsit felnőttéválás történet is az egész, ahogy nyakába szakad egy feladat, amit nem kért, de amivel boldogulnia kell. Itt már van egy kis testvérdinamika is, mert ugye mindenképp két Ryder van, csak az egyiket irányítod. Maga a történet is kicsit nyugisabb, felfedezősebb, nem üt akkorát, mint a fő trilógiáé, de azért vannak jó kis morális játékok, és elgondolkodtató helyzetek. Én személy szerint szívesen játszottam volna még tovább, érdekelt volna az Androméda galaxisba érkezők további sorsa. A grafika szerintem a javítás óta nagyon szép, nem mondom, hogy az arcok tökéletesek, de pl. a tájakat én imádom, és vannak nagyon kreatív újítások a játékmenetben (pl. a szkennelés szerintem szuper ötlet volt).
2019. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, megvetted azóta a játékot? Ha igen, mi a véleményed róla?
2019. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!