Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Sims3-ban a városból eltűnt egy sim, mit csináljak?

Nem a saját simem volt, csak a városban élt, és az én simem jegyese volt. Bármikor áthívom, vagy buliba hívom soha nem jön át, vagy azt írja ki, hogy más dolga akadt. Néha kapok olyan értesítést, hogy randira hív, de mikor elmegyek, akkor is kapok egy olyan értesítést, hogy lemondta. Plusz soha nincs a lakásán, nem bírom meglátogatni soha.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sims, játék, város, randi, szerelem, eljegyzés, karakter, SIM, eltűnés

ápr. 27. 13:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eltűnt az Outlast 2 a Playstation-ről?
Sims 2 Paloták és Parkok CD-je eltűnt, van rá valami megoldás?
Forge Of Empiresben eltűnt a világom! Mit tegyek?
Pár éve néztem az HBO-n egy filmet. Az Egyesült Királyságban játszódik. Egy nap az összes ember eltűnik a városból, csak pár ember marad. Később kiderül, hogy az eltűnt emberek...
Sims4-ben miért tűnt el a gyerekem? Volt egy ikerpár és az egyik elhalványult és eltűnt amikor kivettem a kádból.
Steamen eltűnt a Mortal Kombat X és az Injustice kitűző (? )

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!