Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rust!? Valaki help pls! :' (

Rust!? Valaki help pls! :' (

Figyelt kérdés
Már vagy 3 órája játszottam, csináltam egy jó kis bázist, kőből volt már minden eleme a háznak, bent is tele volt mindenféle cuccal... erre valaki bejön az ajtómon és agyonlő.... és elveszi minden cuccomat!!!:'(( Az lenne a kérdésem, hogy ha csináltam zárat az ajtómra, és be is zártam, tehát az a kis cucc átváltott pirosra a záron, akkor mégis hogyan tudott bejönni az ajtómon??? csak úgy simán benyitott amikor bent voltam.... nálam volt a kulcs.... és be volt zárva az ajtó...

2019. ápr. 29. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokféle lehet a probléma. Lehet megszerezte a kulcsot valahogy, lehet mégsem volt lezárva. Az is lehet, hogy kivolt nyitva (?) valamilyen módon. Vagy lehet HA fa ajtó volt akkor könnyen szégéette lángszóróval vagy szétütötte. Viszont ha vas volt akkor nem tudom. De ahogy elmondtad "kulccsal" volt bezárva, szóval az a zár nem biztonságos semennyire. Codelockot kellett volna csinálnod, igaz kell hozzá 75 metal fragment, de sokkal biztonságosabb. :)
2019. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima lockhoz nem kell kulcs. Aki bezárta az ajtót kulcs nélkül is tudja nyitni
2021. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!