Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silent Hill 2-ben hol van az...

Silent Hill 2-ben hol van az a karton üdítő amit le kell dobni szeméttárolóba?

Figyelt kérdés

Egy forrában így irták: menjünk le az elsõ emeleti folyosóra. Ennek végén találunk egy karton dobozos üdítõt

Egy másikban meg : a karton üdítő a 107-es szoba elött van


Én meg már keretem az egész épületben de sehol semmi....ami meg picit is annak néz ki azt nem lehet felvenni(valami 3szögféle faálványba van rakva)


Valaki segéljen :S


2010. júl. 6. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem a túlsó épület (tehát nem az,ahol bejutottál az apartmanba) "földszintjén" van,a lépcső melletti szűk folyosón.

Ha nem találod,nézz szét a YouTube-on.Biztos van pár Silent Hill 2 longplay,ahol meg tudod nézni.

2010. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

remélem meglesz

2010. júl. 6. 12:28
 3/6 A kérdező kommentje:

és hol a fénymásoló? :D

azt még vidibe se láttam sehol

bakker ienekbe elakadok xD gááázz...

2010. júl. 6. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz meg minden szobát és sarkot! Már nem emlékszem sajnos, pedig többször kipörgettem annak idején. A térkép nagyon hasznos, nem szabadna ilyenekben elakadni, mert semmi sincs eldugva.
2010. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

elhiszem...de mindent megnéztem..mind2 szinten és hát nemigazán van meg :(

de azért köszi

2010. júl. 6. 22:43
 6/6 A kérdező kommentje:

nah..igaz kellett hozzá másfél óra de meglett -.-'

bocs h. idegellek :)

2010. júl. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!