Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 kérdés? Mik a tapasztal...

Sims 4 kérdés? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalaitok?

Ha sims 4ben több gyermek van a családban és ők felnőnek, te elkezdesz egy új háztartást, külön költözől az egyik már fiatal felnőttel és ha a többiekkel már nem játszol ők maguktól összeházasodhatnak vagy születhet gyerkekük vagy az ilyen nagyobb események csak úgy idézhetek elő ha velük is játszom?


Köszönöm a választ



2019. máj. 4. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Élnek, dolgoznak is (bár csak ilyen kis melók mint mixer vagy dj, hogy találkozz velük a szomszédságba) de ha családot is akarsz nekik akkor játszanod kell velük
2019. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. máj. 4. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan; tehát Tegyük fel Alfréd és JÚlia Simednek lesz két gyereke, Piri és Zoli, aztán fogod Zolit, elköltözöl vele egy új telekre és vele játszol eztán, attól Alfréd, Júlia és Piri ugyanúgy öregszenek, Júlia összeházasodhat valakivel vagy eljegyezhetik, kirúghatják őket az állásukból, szerezhetnek új állást, meghalhatnak, stb.


Sims 4-el ezt csak úgy csináltam, hogy egy háztartással játszottam és hozzáadtam egy szomszédot sok gyerekkel és a gyerekek az enyéimmel együtt értek kamasszá (pedig a szomszédokkal egyáltalán nem játszottam). Ebből kiindulva gondolom a fentieket.


Illetve abból is, hogy Sims 3-nál pontosan így volt. Ha valaki már nagyon idős volt és nem az én aktív háztartásomban volt benne, akár egy egykori háztartásom tagja, akár csak egy barát, jött egy üzenet, hogy XY már nagyon idős, jó lenne őt meglátogatni, aztán a következő napon meg jött az üzenet, hogy XY elhunyt.


A családfát, ha SIMS 3-ban megnyitottam, ott lehetett látni, hogy azok közül akiket kiköltöztettem vagy ott hagytam ki kivel jár éppen, milyen munkát végez, stb. Tehát idősödtek, élték a kis életüket.


Egyetlen egyszer volt egy glitch, amikor nagyon sok generáció lement és a 2. generáécióból az egyik sim-et úgy tüntette fel, hogy sosem halt meg, ami nem volt így; csak egy idő után már behülyül a játék. :)


Sims 2-ben ez nincs így. Ott aki kiköltözött, nem öregedett, pl volt, hogy egy sim fiatal volt de az unokája már idős :D


A szomszédoknál is így van; sims 2-ben nem öregszenek a simeiddel; ergo iugyanaz a gyerek lehet iskolatársa több generációnak ; viszont sims 3 és 4-ben a simeiddel együtt öregszik mindenki.

2019. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!