Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szoktatok le a számítóg...

Hogyan szoktatok le a számítógépes játékokról?

Figyelt kérdés
Aki naponta több órát töltött a gép előtt a szabadidejében, hogyan hagyta abba?
2019. máj. 7. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy munka és tanulás mellett nincs rá időm. Sajnos.
2019. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinőttem belőlük, egy idő után már nem tudtak lekötni.
2019. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átmentem konzolra. :)
2019. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs már olyan játék a földön, ami kielégítene. Számomra az online játékok jelentették az életet, azon belül is az MMORPG-k, azon belül is a WoW. Nem tudom, hogy hány ezer órát töltöttem benne, de a napi 6-8 óra mindig megvolt (szünet napokról ne is beszéljünk). Egyszercsak frissítésről frissítésre elkezdtek kiölni mindent a játékból, amit szerettem. Egyre jobban utálni kezdtem, de még így is évekig játszottam. Kb. négy éve beverték az utolsó szöget is neki, azóta "tiszta" vagyok, de még így is, nem telik el nap, hogy ne érezném azt, hogy nagyon hiányzik. Nyitott lennék más MMORPG-re is, de sajnos (vagy szerencsére?) már egy darab játszható sem maradt.
2019. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!