Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a sorozatból?...

Melyik a jobb a sorozatból? Dragon Age 2 vagy az Origins?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint írtam az érdekelne melyik a "jobb". De még mielőtt oda lyukadnánk ki hogy jönnek a "kinek mi" a jobb válaszok így leírom pontosak mikre gondolok a "jobb" alatt.


Melyikben jobb a játék mechanika? Gondolok itt a karakterek irányítására,skillek,spellekre,stb


Melyik élvezetesebb? Gondolok: Story,környezet,karakterek háttértörténete,lore,stb


Melyik jobban optimalizált?


Melyikben van NG+ funkció, már ha van? (NewGame+)


Tehát összességében a pro és kontra érdekelne eme 2 játékhoz hogy dönteni tudjak melyiket vegyem meg.



2019. máj. 12. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A Dragon Age 2 egy másfél év alatt összecsapott fércmunka volt, nincs olyan, aki számára az lenne a jobb. NG+ egyikben sincs.
2019. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az Origins a "jobb"? Értem és köszönöm szépen a gyors választ.
2019. máj. 12. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

A héten játszottam ki mindhárom játékot. Eleinte úgy gondoltam, hogy az Origins a legjobb, de pár óra után hozzászoktam a DA2-höz is.


A DA2 harcrendszere az Origins után teljesen szokatlan volt. Olyan mint egy anime játék, ahol a kétkezes karddal ugrálva, szökdécselve egy kézzel csapkodsz. Az Origin harcrendszere ezzel szemben inkább valóságos, lehet valakinek túl lassú is.


Szerintem történetileg a DA 2 jobb, bár a karakterek érdekesebbek és beszédesebbek az Originben.


NG+ nincs Dragon Age játékokban.

2019. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Origins
2019. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Originsba volt vagy 400 órám.

A második rèszt egyszer toltam vègig.


A story, környezet, karakterek stb mind jobb az első rèszbe szerintem.

Optimalizálási problèmával egyik játèk esetèben sem találkoztam.

2019. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszokat.

Még 1 gyors kérdés. Ha NG+ nincs is de ha story-t kivittem attól még játszható tovább? Mint pl egy gta san anreas vagy prototype 2? Vagy ha vége akkor tényleg vége mint star wars kotor-ba?

2019. máj. 12. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha befejezted az utolsó questet, akkor vége a játéknak.
2019. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor olyan mint a star wars kotor. Köszönöm szépen.
2019. máj. 13. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Inquisitiont viszont lehet folytatni ha vége a sztorinak.
2019. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Originst én jobban szerettem, jobb a sztori, karakterek, stb, viszont a 2 harcrendszere jobb. :D

A DAO lassúbb harcrendszeréhez nekem személy szerint hozzá kellett szoknom, mert elég unalmas tud lenni.

2019. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!