Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyi időn belül...

Szerintetek mennyi időn belül lesz PS 5 vagy Xbox 2 és mennyi idő lehet még amíg a jelenlegi PS 4 és Xbox one-on, minden játék menni fog?

Figyelt kérdés
Egyféle határvonal lehet a gta 6 amikor megjelenik, mert azt olvastam az már csak újabb konzolon fog menni és 2020ban lehet már megjelenik PSre.
2019. máj. 14. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

az Idei E3 rendezvényen a Sony nem lesz ott de a microsoft elméletileg igen és az idén biztos hogy leleplezi a következő Xbox konzolt! Várható megjelenés szerintem 2020 karácsony! Játékokat a ps4-re és az xbox one-ra szerintem még 21-ben fognak kiadni!

Mert előzetes információk szerint a becsült ára a Ps5-nek 170 ezer forint lesz! De ez még csak becslés! Xbox X-ről túl sok infót még nem hallottam a nevén kivül csak annyit hogy állítólag már nem lesz benne lemez olvasó szóval csak online tudod beszerezni a játékokat hacsak nem állnak át arra a szisztémára vagy legalább is hasonlóra mint amilyen a nintendo hogy kis sd kártyát kell beletenni! de ez az utolsó sd kártyás megoldás az én agyszüleményem csak!

2019. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi biztosat nem tudni, de valamennyire megbízható források alapján 2020 végén jönnek az új gépek.

PS5ből egy fajta lesz

Xboxból kettő alapból (egy normál és egy jóval erősebb)

Az idei E3on ami hamarosan lesz (biztos fog vele foglalkozni minden játékos oldal) csak a Microsoft fog megjelenni saját showal és nagyon valószínű, hogy valamit fognak az új gépekből mutatni.

2019. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!