Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends skin szakértők?

League of legends skin szakértők?

Figyelt kérdés
Üdv idéző egy olyan kérdéssel fordulnék hozzád amire nem tudok rájönni hogy mitől/hogyan keletkezet szóval ki is fejteném a problémám :Adotak ugye a project skinnek ashe,ekko,leona stb és ugye ezeknek a skineknek vagy egy bizonyos border-ük magyarul töltő képernyőjük, ugye én egyik skienemet se akkor vettem meg amikor megjelent hanem utána tehát nekem ilyenem egyiken sem volt.A napokban a nézegetem a skin kollekcióm és az véltem felfedezni hogy a project:zed nevű skinemen meg jelent a az imént említett border, eddig még nem volt rajta most meg már játékőzben is meg jelenik , szóval arra lennék kíváncsi hogy ez mitől lehet és a többin is meg fog e jeleni PL :Yasuo,Kata,Ekko stbn. annyi különbség van a skinek között hogy a zedet project ládából nyitottam a többit meg RP-ért vettem.

2019. máj. 19. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!