Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti örülnétek egy Team Fortress...

Ti örülnétek egy Team Fortress 3-nak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szégyen, hogy a Valve semmit nem kezd az egyik legnépszerűbb ingyenes játékukkal, mert felháborító hogy nincs ötletük. Na de ha hallgatnának a Community-ra, akkor még most is lenne több mint százezer játékosa a TF2-nek. Na és mi lenne ha valami újat akarnának, egy lehetséges 3. részt (Új grafika, más környezet) De viszont az előző részből beli szereplők visszatérnének, csak más grafikával, de felismerhetőek lennének.


Ti örülnétek egy új Team Fortress játéknak? Megéri újat csinálni, ha már úgy érzi a Valve, hogy már nem lehet többet kihozni belőle?



2019. máj. 23. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén ? Nem igazán vagyok oda a Valve játékaiért. (Jajj mit fogok ezért kapni.)
2019. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Az elozo 2 sem nagyon erdekelt.
2019. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg minek válaszoltok? Látszik rajtatok hogy nem játszottatok a játékkal, meg unatkoztok is.
2019. máj. 23. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem itt te unatkozol a legjobban. Ha nem igy lenne nem irnál ki ilyen kérdéseket és nem sértődtél volna be (csoda hogy nem kezdtél átkozni azért mert nem kedvelem a te istenitett játékodat).Tudod emberek vagyunk külömboző izléssel. Látszik hogy gyerek vagy még és ez a legnagyobb problémád az életben.
2019. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

A kerdes az volt hogy: Ti örülnétek es nem az hogy: TF rajongok ti örülnétek-e.

Mellesleg kepzeld hogy kiprpbaltam a jatekot, sot nem csak egy eselyt adtam neki.


#4, leirta a lenyeget.

2019. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Szerinted kicsit se utaltam azokra az emberekre, akik játszanak azzal a játékkal?
2019. máj. 23. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte legyek? Jobb így. Megindokoljam, bár lelhet így is le leszek hurrogva.


Így most van neki egy stabil játékosbázisa, elég szép számokat produkál 10 éves létére. Viszont ha bejátszanák, hogy itt is legyen folytatása, akkor úgy járna mint pár másik multis sorozat. Mindegy, hogy a következő rész miként sikerül, a játékosok jó részét átcsábítja, és ezzel vége lesz az adott résznek. Vagy tényleg az kéne, hogy minden évben egy új rész, aztán ha az ember nem üres szervereket akar vegye meg az aktuális epizódot?


Ez a veszte például a CoD és BF részeknek is, hiába nagyon jó egy rész, ha kihal, és elsősorban azért halnak ki mert jön újabb.

2019. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy hulladék az a játék, 10 éve is az volt.
2019. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én egy sima kérdést feltettem, de ide jöttek olyan emberek, akik egyáltalán nem is játszottak a játékkal. Én meg megkérdeztem tőlük, hogyha nem ismeritek, akkor minek kell válaszolni? Erre ide jöttek kb 18 éves kor feletti emberek, akiknek a feje lágya nem nőhetett be, és támadásnak vette az én kommentemet. Hát gratulálok emberek! A mai generáció halott miattatok. Amúgy a 7-es válaszolóhoz hasonló válaszokat vártam.
2019. jún. 5. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Én játszottam a második résszel. Szerintem nem sok értelme lenne egy harmadiknak, mert úgy gondolom aki azzal játszik még, az nagy részben nosztalgia miatt teszi, hiszen van azóta egy Overwatch de még ingyenes verzióként is egy Paladins(én csak utóbbit próbáltam) ami szerintem szórakoztatóbb mint a TF2.
2019. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!