Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 gond. Hogy kell leszedni...

Sims4 gond. Hogy kell leszedni a díszeket a házról? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Leszedtem 1 házat. Nem hiszem hogy bugos vagy ilyesmi TSR-ről szedtem. a kompatibilitással sincs gond. A házat betettem 1 telekre. "felépítette" a játék minden király. beköltöztem kis családdal. Akkor vettem észre hogy az alapon és a tető szélén ilyen fura díszek vannak. mintha valami függetlenség napra vagy ilyesmire lenne feldíszítve a ház :D, és rohadtul nem bírom leszedni.... (mondjuk a karácsonyi világítást sem találtam meg, szóval ha esetleg azt tudná valaki és leírná, lehet az is elég lenne) előre is köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 28. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt ilyesmi problémám, de akkor ha egy alap házba költöztettem simeket, én a seasons kiegészítővel bejött dekorációs dobozzal tüntettem el. pontosan nem tudom hol van buy módban de ilyen piros és zöld dobozból áll, ha arra rákattintassz akkor be lehet állítani hogy hol legyen a házon dekoráció és le is lehet venni. remélem segít! :)
2019. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!