Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem bízhat bennem barátnőm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízhat bennem barátnőm? Vagy mi lehet a gond? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval... Olyan dolog volna hogy soha nem küld magáról privátabb képet... Nem mesztelenre gondolok csak melltartóban esetleg bugyiban... Ezzel nem is lenne gond mert oké vannak ilyen lányok. De a volt barátjának küldözgette magáról a képet még előttem. Nekem meg még egy olyan képet is ki takar amin kicsit látszik akármilye... Majd mondja hogy a telefonján meg mutatja a kepet és ennyi de nem küldi el.Miért? Pedig nagyon szeret meg bízik bennem bármit rám bízik..
2019. márc. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy rájött hogy ez rossz ötlet vagy vissza látta magát és már úgyvan vele hogy soha többet.
2019. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy az előző barátja viszza élt vele. Amúgy én az egy barátomnak se küldtem olyan képet és nem is fogok soha senkinek. Fogadd el hogy nem küld jobban jársz.

16L

2019. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem élt vele vissza a volt barátja az biztos én is csak miatta tudtam meg nem a volt barátja miatt.
2019. márc. 19. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez nem a bizalmatlanság jele! Én is küldtem régen egy barátomnak képet (nem mesztelent én sem, de kicsit intimebbet) Soha többet! Nem élt vele vissza, de én nem lettem tőle boldogabb és valóban veszélyes azért. Nem hiszem, hogy az van benne, hogy tuti visszaélnél vele, egyszerűen csak felnőtt az ilyen dolgokhoz. Ezen ne vessz vele össze :/
2019. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vesznék vele ossze ilyenért tiszteletben tartom a döntését csak fura és kétségbe ejtő.
2019. márc. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!