Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy lány YouTube videós?

Egy lány YouTube videós?

Figyelt kérdés

Mostanában nem igazán látok Magyaroszágon olyan videósokat, akik élvezik amit épp csinálnak.

Pl lehet látni egy adott videós videóját most, és egy 2-3 évvel ezelőttit.

A nézői kb csak azok akik fel segítettek őket a csúcsra, és a videós a csúcsról integet.


Rengetegen kihasználják, becsapják a nézőit... szerintem ez undorító!

Én is gondolkodom már vagy egy éve, hogy érdemes e elkezdeni videózni :(

Igazából félek is, több ok miatt: mi lesz, ha nem fog tetszeni az embereknek a videóim?

Tudom, hogy lesz sok negatív, de mi lesz, ha olyan sok lesz, hogy a kedvem is elmegy az egésztől? :(


Egy gameplay csatornára gondoltam, hisz szeretek játszani kb minden játékot: a FIFA-tól kezdve a mario játékokig :D

Igaz lány vagyok, de ezt nem szeretném az előnyömre fordítani.

Nem szeretném, ha egy híresség ként ismernének fel, én igazából erre nem is vágyom!

Erre van egy megoldásom :)


Mind1 :) szerintetek próbáljam meg?

Hogyan jönnek a nézők? Ha nincs néző, nincs támogató :(

Néha csak úgy elképzelem, hogy egy elő adásban egy nézőmmel játszom :)


Most így 2019- ben nem tudom, hogy mennyire jó ötlet elkezdeni mindezt, félek és egyben tök lelkes vagyok, hisz már 1 éve ezen filozók és még dolgozom is, hogy egy jó pc-t vegyek :(


Szerintetek próbáljam meg?

Ti követnétek egy ilyen személyt?



2019. jún. 8. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nyugodtan elkezdheted, ha streamelni akarsz és élőben játszani akkor ne youtube.on hanem twitch-en tedd meg. Ha videózól akkor igényesen vágd meg a videóidat, ne félj beszélni, és legyen valami ami ott tart a képernyő előtt. Én szerintem néznélek szívesen. Amúgy írtad hogy néző nélkül nincs támogató..ez rossz hozzáálllás, ne a támogatás miatt kezdj bele. Akkor csináld ha élvezed, ne azért mert jöhet belőle haszon. Ha esetleg lenne kedved jobban belemenni a dolgokba, írhatsz nyugodtan privátot 16/f
2019. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm :)

De támogatás nélkül vagyis emberek nélkül egy videós semmi. Saját magamnak nem videózhatok, én az embereket szeretném szórakoztatni és persze magamat is, hisz ha én nem élvezném amit csinálok, akkor az egész nem érne semmit :)

A twitch-re is gondoltam, hisz itt könnyebb mint a YouTube-on :)

2019. jún. 8. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A ló elé akarod fogni a szekeret. -Megnéznétek a videómat? -Persze,mutasd! -Még nem csináltam meg...

Hallgass az elsőre,jó válasz adott.

2019. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jó választ adott, és köszönöm neki.

De ez nem egy olyan dolog ami könnyű, írtam, hogy félelem van bennem, de annál is nagyobb akaraterő :)

2019. jún. 8. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Rengetegen kihasználják, becsapják a nézőit... szerintem ez undorító!"


"Hogyan jönnek a nézők? Ha nincs néző, nincs támogató :("



Nem kell még egy ilyen kolduló videós.

2019. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mások hol hibáztak és azt én messziről szeretném elkerülni. Én képes vagyok mások hibájából tanulni, hisz látom nap mint nap, ha félnézek a YouTubera, hogy tele van szennyel. Jómagam nem vagyok videós, de tudom, hogy mit nem szeretnék csinálni.
2019. jún. 8. 18:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Valami rosszat írtam?
2019. jún. 8. 18:49
 8/13 anonim válasza:
100%

Nem, nem írtál semmi rosszat. Igaz nézők nélkül a videós nem ér semmit, hisz a néző buzdítják és támogatják, hogy igen mindent bele, csak így tovább.

Egy néző jelenti a videós számára a mindent, ha nincs néző-nincs videós. Itt vigyáznod kell, hogy ne vegyél egy 180 fokos fordulatot, te is írtad, hogy van aki elszállt magától, mert annyira nagy celeb lett!

Negatív emberek mindig is voltak, vannak és lesznek, de ezekkel nem foglalkozni:)

2019. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én a támogatást nem a pénzbeli támogatásra gondoltam! Hanem a szóbeli támogatásra, hisz a suliban egy ilyen mindta, hogy: ügyes vagy, így tovább! Ez sokat segít és lelkesül a gyerek tőle, nem?

Egyáltalán nem vagyok kolduló!

2019. jún. 8. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Oszinten, a 2353465564385686578-ik gameplay csatornara mar nincs igeny.

Nyugodtan videozz, de akkor valami ertelmesebb temarol.

2019. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!