Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bf V màs is érzi túl nehéznek?...

Bf V màs is érzi túl nehéznek? Xbox

Figyelt kérdés
Azonnal leszednek, nekem meg egy tár kell mindenkibe, voltak hullámvölgyek amikor állítottak a time to kill erteket, de most egy kaplap... Ezeket a játékokat profiknak csináljak, akik napionta jatszanak? Nekem mint casual playernek heti 1x játéktól is el megy a kedvem..

2019. jún. 12. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a multiplayer játékok ilyenek. Akik hónapok óta tolják, gyakorolnak, legtöbb esetben szétzúzzák azt, aki hetente 1x lép be.
2019. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet aki azonnal leszed shotgunnal van, te meg lehet valami gyenge carbinenal tolod, akkor persze hogy egy komplett tár kell bele.

Vagy játszol többet és ügyesedsz, vagy elfogadod hogy lealáznak a nagyok, így megy ez egy multiplayerben. Tapasztalatból mondom, két hét alatt ha jó vagy+rohadt sokat játszol versenyképes leszel.

2019. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

heti 1 játékkal senkiből se lesz jó játékos

valakinek érzéke van az fps hez

én pl volt amikor megprobáltam napi szinten játszottam de igyis annyiszor kiszedtek hogy rákellet jönnöm hogy nekem az fps nem az erősségem

inkább lolozok

2019. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régi bf3, cod 4 pc elég jól ment. De bf v xbox.. nem hiszem el, hogy mozgó celpontra kapok fejest mindezt kontrolerrel.. lehetne hardcore meg noob szerver, mert szerintem így elveszti a lényeget az xbox, hogy fáradt hetkoznapokon egy egy órát jatszon az ember elvégre nem csak fiatalok a nyári szünetben szeretnének játszani..
2019. jún. 18. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Elveszíti az értelmét az Xbox? Ezt nem igazán értem.


Fáradt napokon 1-1 óra játékkal én biztos nem multiplayer PVP-t tolnék.

2019. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!