Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft! Mit akarhattak tőlem?

Minecraft! Mit akarhattak tőlem?

Figyelt kérdés

Egyjátékos módban survivaloztam (éppen egy erődöt építek), amikor a birtokom határánál megjelent 5-6 szürke illager (vagy pillager) , nyílpuskával, a vezetőjük pedig egy szürke zászlót tartott a kezében.

Mivel a csapat és köztem egy kőkerítés húzódott, így nem tudtak megtámadni, de amikor észrevettek, rám szegezték nyílpuskáikat.

Megtámadni nem mertem őket, mert nem voltak erős cuccaim, és könnyedén legyőzhettek volna.


Mit akarhattak tőlem?

Kifosztani? Elvihetik a cuccaimat?



2019. jún. 12. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak megölhetnek, de ha megölöd a vezetőjüket(a zászlós), rád kerül egy efekt, amivel ha bemész egy faluba, akkor még többen jönnek, de asszem az efekt elmúlik
2019. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
Úgy van, ahogy az 1-es válaszoló mondta.
2019. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gofrisütő ***** válasza:
Kiegészitem az 1es válszolót: az effektet tejjel vagy mézzel el rudod mulasztani.
2021. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!