Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Gta v playstation 4 en hogy kell mentést cserélni?

Gta v be ki lehet cserélni a mentést 100% ra ? Már 2x át vittem a játékot nincs kedvem újra idáig xboxom Volt ha igen hogy kell ? Utánna néztem és mindíg valami programot használnak ami 50 $ lenne de mit ne mondjak akkor inkább végig nyomom újra.

Keress kérdéseket hasonló témákban: GTA 5, GTA, PlayStation 4, PlayStation

jún. 12. 21:25  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ps/2 es billentyű dugót usbs dugóra cserélni?
Van olyan xboxos kontroller amibe nem kell elemet cserélni ha lemerült hanem usb kábel segítségével fel lehet tölteni mint egy ps4 kontrollert?
Warfame Ps4? Az alap botot leszerettem volna cserélni, meg is vettem egy kardot 22. 000 kredit-ért, a pontokat levonta, viszont a fegyvert nem találom sehol, valaki esetleg tudja mi a probléma?
Ha lötyög a PS3 kontrolleren az analóg akkor elég azt cserélni vagy konkrét mechanika kell?
PS3 HDD-jét szeretném cserélni, de lenne pár kérdésem. (? )
Mennyit ér az xbox 360 konzolom/ mennyi kedvezményt kaphatnék érte, ha ps4-re szeretném cserélni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!