Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera online miért szaggat?

Tera online miért szaggat?

Figyelt kérdés

napokban töltöttem le és észrevettem ,hogy akad full grafon pedig az ajánlott fölött van a konfigom


16 gb 2400 mhz memoria (kit), Gtx 1050TI 4gb, i7 7700HQ 2.8GHZ proci , és ssdre van telepítve a játék, eredeti win10


ötletek ?



2019. jún. 16. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

akadni a netkapcsolattól is akadhat (vagy az agyonterhelt cpu-tól ami nem bírja számolni az adatokat), pl nem kap elég erős jelet a wi-fitől, én amikor játszottam fővárosokban állóképként mozogtam előre, pedig nem notebookom van, hanem egy ennél komolyabb asztali gépem, csak sajna a net meg 15 MBit-es max, szóval szaggatás a köbön.


Azt sem szabad elfelejteni, hogy a notebookban lévő gtx 1050Ti nem egyenértékű az asztali gépbe való gtx 1050 Ti-vel, a teljesítménye alatta van (bár szerencsére nem sokkal, sokat javultak ezen a téren a mobil gpu-k), inkább egy gtx 1050 szintjét éri el.


Az élsimítást kapcsold ki, az árnyékot vedd le közepesre, ezek segítenek a processzornak, kevésbé terheled le.

2019. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát persze nyilván többet hoz 1 asztali verzió de azért az ajánlott!! gépigényt bőven tulszárnyalja és látod..


azért köszönöm.

2019. jún. 17. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A net miatt max laggolsz, ha nem stabil a kapcsolat.

8 evet jatszodtam 2 megas netel, tucatnyi multis jatekot. Az egesz stabilan futott.

A gepigeny kb olyan mint a napi horoszkop. Nem szabad komolyan venni. Raadasul a jatek eleg regi, kozben no a geipgenye, de nem mindenutt frissitik ezt.

A geped eleg eros lenne alapbol, de most nem porog 70-80 fokon, max fordulatszamon a ventikkel?

Ha tulmelegszik akkor visszavesz az orajelbol, hogy ne suljon meg, ilyenkor siman megesik hogy szaggat a jatek. A mostani kanikulaban 10-20 fps-t is veszitettem ugyanannal a jateknal.

Masik lehet a jatek hibaja is. Nalam pl Aion-ban, a fovaros kozepen szaggatott a jatek, akkor is ha gepet csereltem, ugy hogy hajnali 4-kor egyedul voltam ott, szoval nem a jatekostomeg terhelte a gepet.

2019. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is játszom vele, és nem a net miatt.

Van Mikor igen, de az esetek többségében ez fps lag, mintsem ping lag.

Azért, mert optimalizálatlan a játék.

A cpu bőven elég neki, de a 1050 ti harmatgyenge.

1060 vagy 1060 ti már elég neki.

Ha nem tudod a fenti kártyát megengedni magadnak, akkor az nvidia beállításaiban a physx renderelést állsd a cpu-ra automatáról, és full screen beállítással játsz, 4es textura beállítással.


Régi kérdés de talán tudtam segíteni.

2020. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!