Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri-WOW! Szerintetek túl...

Tauri-WOW! Szerintetek túl fogja élni a szerver a még másfél év pandát?

Figyelt kérdés

Mikor beindult az Evermoon és elkészült a teljes crossrealm azzal új szakasza kezdődött a Taurinak, hiszen a fogyatkozásban lévő magyar játékosokat elkezdték külföldiekkel pótolni és a létszám is nőni kezdett, ezáltal aktív életet él a szerver többnyire.


Mikor erre ráadásként behirdették hogy kihagyják a Wodot(mint kiegészítőt) a játékosok zöme örömben tört ki és azóta is várja a Legion érkezését. Először 2019 decemberéről szóltak a pletykák, de most már olyanokat beszélnek az adminok hogy még legalább(!) másfél év a várható érkezése, ami legjobb esetben is 2020 decembere.


Mikor én ezt először olvastam az jutott eszembe hogy ugyan nem lesz bő 2 év Wod, de egy olyan hosszúra nyújtott Panda lesz ami annyira unalmassá fog válni újabb másfél éven át hogy ez csöbörből vödörbe szituáció. Ha belegondoltok a Cataclysm ~2,5 év alatt ment le. A Panda most jár ~2 év 3 hónapnál. Tehát a Catához viszonyítva már a most december is késő lenne(bár Catában amúgy is kevesebb kontent volt), de ez a jövő december. :(


Nem szidni akarom a szervert mert tisztában vagyok vele hogy kis csapat dolgozik vele, ingyen játszhatok stb stb, csak annyira elszomorító hogy még ennyi ideig húzni akarják a pandát.



2019. jún. 18. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eredetizek bennem a pandaria az egyik legjobb kiegként maradt meg a TBC és a Wotlk után.


A WOD egy katasztrófa volt. A Legion tetszett mint pvp mind pve-része jó volt a történet meg abszolút, egyetlen hibája az az artifact rendszer volt mert időigényes bár bekell vallanom jelenleg visszasírom mert a BFA Heart of Azeroth rendszere kész katasztrófa, egy 380 as item sokkal jobb mint egy 420 as mivel a traitek randomak.

2019. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Helló. Nemrég válaszoltam egy hasonló kérdésre itt a gyakorin, most megpróbálok erre is. A kérdésben szereplő másfél év kb. most telt/telik le mikor én ezt írom és sehol nincs még az új kiegészítő. Még szerintem legalább 1 év vagy több mire kiadják, de lehet nem lesz belőle semmi (a közeljövőben biztos nem). Azt, hogy túléli-e, nem tudom. A WoD realm nagyon kihalt (csúcsidőben 200 player), a Tauri realmon csúcsidőben van vagy 1000 player. A legnépesebb az Evermoon, ott olyan 1500+ is előfordul. Van még egy Wotlk realmjuk, ott releasekor voltak 3000-n is, mostanában csak kb. a fele van meg, vagyis kb. 1500 player ott is.
2020. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!