Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft a hanyatlás...

World of Warcraft a hanyatlás szélén áll?

Figyelt kérdés
BFA nagyon rossz hirnevet szerzett a blizzardnak

2019. jún. 19. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
49%
Igen. Most meg kiadják újra, semmi értelme.
2019. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. jún. 19. 11:06
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Már kb 10 éve hanyatlik, nem a szélén áll, hanem szépen lassan hanyatlik, a szerverek kvázi összevonásával érik el, hogy a játékosszám csökkenését a még aktív játékosok ne érzékeljék. Az utóbbi pár évben ha jól tudom már játékosszám statisztikákat sem hoznak nyilvánosságra. Ettől függetlenül, amíg egy-két évente el lehet adni egy kiegészítőt, és még havidíjat is fizetnek a játékosok, addig nem fogják "dobni" a játékot a fejlesztők, még bőven van benne pénz.

Talán majd az új vanilla szerverek elindítása visszahoz pár embert a játékba, bár ez is csak azt bizonyítja, hogy nem tud a játék megfelelően megújulni már.

2019. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Cataclysm óta haldoklik, csak most jutott arra a szintre, hogy a casual pleb is megérezze.


Nincs már sok hátra neki. Bár nem fogják lelőni a szervereket, esélyes, hogy még 1 évtizedig fogják tejelni a hülyéket.

2019. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a WoW haldoklik, hanem az egesz mmorpg mufaj.
2019. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt meg honnan veszed?
2019. jún. 19. 16:56
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Cata óta ismételgeti ezt sok vészmadár, de valahogy még mindig itt van.
2019. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem kell venni sehonnan, hivatalosan elismert lenyek.

Sok mmorpg rengeteg jatekost veszitett a moba orulet, majd a battle royale miatt. Valtoztak az izlesek, a mostani jatekosok nem mind akarnak fel evet farmolni egy pvp geartert.

Nezd meg hany jatek tunt el a sulyesztoben, lett f2p, szerver osszevonasokat sem poenbol csinaljak.

2019. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy inkább az MMORPG mint műfaj hanyatlik, már közel sem olyan népszerű mint a 2000-res években és ez kihat a Wowra is. Műfajon belül amúgy a Wowwal szerintem arányaiban többen játszanak mint az MMORPG-k aranykorában, lévén hogy a kisebb címek szinte totál kihaltak. Gondolj csak bele hány riválisa van most a Wownak? Guild Wars 2, meg az Elder Scrolls online kb, a többi dél-koreai meg hasonló MMO-kra nem fog a nyugati piac ugrani(legalábbis nekem nem úgy tűnik).
2019. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van, kíváncsi vagyok hány év kell az MMORPG bukásáig
2019. jún. 19. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!