Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Taurin ha fent vagyok max...

Taurin ha fent vagyok max levelen honnan tudok valami elfogadható alapgeart szerezni hogy el tudjak kezdeni dungeonozni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom új vagy és nincs sok goldod. Ha tévedek akkor aukciós házban tudsz vásárolni.

Húzz fel a olyan professiont(mesterséget) amivel geart tudsz gyártani a karidnak.

BS(+mining): Warriornak, Paladinnak és Death Knightnak

Leatherworking(+skinning): Hunter, Shaman, Rogue, Druid, Monk

Tailoring(ehhez "humanoid"(emberszabású) mobokat kell csak farmolni): Priest, Mage, Warlock

Megpróbálhatsz felhúzni más mesterséget is amiből pénzt szerezhetsz és azután abból tudod fedezni a többi cucc vásárlását. Erre jó lehet az Enchanching, a JC(+mining), az Alchemy(+Herbalism) vagy akár 2 gathering szakma is(Mining+skinning+herbalism trióból válassz ki kettőt, most nem tudom pontosan milyenek az AH árak).


Ha nem akarsz mesterséget húzni, megpróbálkozhatsz questek megcsinálásával(gondolom nagyon kezdő szettben vagy és ekkor még egyes questek is adhatnak jó itemeket), repuzással(pl a Klaxxi repu 463 iLVL-es fegyvert old fel).


Esetleg megpróbálkozhatsz Pandaria Normal dungeonokkal is, ott is van pár quest amik adtak asszem 430ilvl körüli cuccokat meg ad az is valor pontokat amiből nagyobb ilvl-eseket is kivehetsz.

2019. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*szerk: Bocsi a végén elírtam, a Normal Dungeon nem Valor hanem Justice pontot ad.
2019. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Timless Isle javaslom ládákból 496os geart lehet lootolni.

Meg Justice Pontból is lehet már epicet kivenni a Valor vendornál.

2019. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!