Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó vagy legalább...

Tudtok jó vagy legalább elfogadható ingyenes MMORPG-t ajánlani?

Figyelt kérdés
WoW-oztam már rég óta, de egyszerűen túl sokba kerül az előfizuja az én pénztárcámhoz viszonyítva. A tört szerókból meg teljesen ki vagyok ábrándulva. Eredeti után gyakorlatilag semmi élvezetet nem találok bennük. Szóval tudnátok ajánlani valami jó kis mmorpg-t ami ingyenes, esetleg jó magyar közösség van rajta.
2015. júl. 13. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tera online,Lord of The rings online
2015. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg más lehetőleg ingyenes MMO-ra is vevő vagyok, ahol van jó magyar közösség.
2015. júl. 13. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudnék egy jó párat, de jó magyar MMORPG közösséget az utóbbi 15 évben még nem találtam.

Na jó:

TERA

Neverwinter

RIFT

Defiance

LOTRO

Archeage

2015. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát a WoW után sajnos nem fogsz hasonlóan magas színvonalú játékot találni. Mondom ezt úgy, hogy a WoD-ban már alig volt értelmes tartalom a raid-eken kívül.


Talán az ArchAge (sokan nagyon szidják, sokan imádják).

Ezeket sokan szeretik: Tera, Aion, Old Republic

Ha Diablo hangulatút elfogadsz, akkor Path of Exile.


Ha egyszeri alkalomra hajladnó vagy fizetni, talán bejön:

Guild Wars 2. Egész más küldetésrendszer, harcrendszer, mint a wownál. A pvp nagyon élvezetes (nekem sokkal jobban bejött mint a wow bg-k), abszolút megéri az árát (nem előfizetős), de sajnos az endgame hamar unható (legalábbis 2013-ban meguntam, de 2 hetente új kontent jön és most érkezik kieg. hozzá elvileg).


Ha szereted az elder scrollst, akkor ESO: tamriel unlimited. Előfizus volt, de már elég egyszer kifizetni. Nekem jól hozta a singleplayer elder scrolls játékok hangulatát.

2015. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a WoWban bevezetésre kerül a token rendszer, szal játékban ki lehet farmolni a havidíjat.
2015. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
League Of Legends ever <3
2015. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Igaz, hogy a LoL nem MMORPG, de sebaj!
2015. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, elnézzük. XD Amúgy se szeretem a MOBA-kat.
2015. júl. 16. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:

WoW-on már 1-2 hónapja játékpénzért (gold) is vehető játékidő. Így ha elég elszánt vagy, és havonta 40-50 k goldot össze tudsz farmolni (mert ennyi az ára 1 db 30 napos tokennek) akkor kvázi ingyen játszol.

Persze a játékot egyszer meg kell venni (Alapjáték+régi kiegészítők+mostani kiegészítő=14ezer forint)


Ha kezdőként belevágsz, eleinte biztos zsebből kell fizetned, mert időbe telik kitanulni a játék mechanikáit és gold farmolási módszert találni, ami neked is fekszik.

2015. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van max szintű karakterem eredeti WoW-on relatíve nem rossz gearbe. De a jelenlegi content nem igazán tud nekem újdonságot mutatni. A Goldos játékidő vásárlással annyi gondom van, hogy én élvezni akarom a játékot nem órákat farmolással bohóckodni muszályból.
2015. aug. 5. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!