Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az ps4-en hogy,...

Mit jelent az ps4-en hogy, idézem: a játék rögzítése leállt, mert tiltott jelentbe léptél, mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Ez után kidob egy ablakot, ahol azt írja, hogy a nagyobb jobb védelem érdekében add meg az email címedet, vagy hozz létre új fiókot. Na itt magadon az email címem, el is fogadja, aztán kéri a jelszót, de egyszerűen nem engedi be írni. Leütök egy betűt, és elsőre nem nyom semmit, aztán leütöm mégegyszer, és már rögtön három betűt ír, azt persze nem tudom mit hisz el van rejtve. Most aktiváltam a ps pluszt, szerettem volna online játszani a Bf1 el, dehát nem tudok emiatt. Találkozottar valaki ezzel a problémával?

#PlayStation 4 #Tiltott jelenet
2019. jún. 19. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

semmi köze a kiirásnak ehhez

EA account kell

ha nincs, akkor csinálj

2019. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És azt hol kell csinálni?
2019. jún. 22. 12:00
 13/15 Adrian Dudas válasza:

Segítsetek már légyszíves, nekem is ugyan ez a probléma nem -bírom beírni a kódot.

És én már kikapcsoltam a rögzítést is.

2020. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mint fentebb írtam, az egyiknek nincs köze a másikhoz

A kis fehéret a ps írja ki

az EA accoount meg a bfhez kell

ha nincs, hozz létre egyet

2020. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Anipopo07 válasza:
Szia nekem is ez a problémám lenne mint neked volt és négyzetet ember. Kérdezni hogy hogyan oldottad meg
2020. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!