Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a "Puzzle-net.hu"...

Mi történt a "Puzzle-net.hu" oldallal? Egy ideje nem jön be az oldal. Az internetem jó, de ha be akarom hozni az oldalt, mindig az jön fel hogy "A kapcsolódás sikertelen". Mi lehet az oka? Talán megszűnt?

Figyelt kérdés
Puzzle játékok

2019. jún. 20. 01:24
 1/2 anonim válasza:
Én is hosszú évek óta ott voltam sok ismerőssel de elfoglaltságom miatt pontosan nem tudom mikor léptem be ! Most ki akartam magam kapcsolni egy kis kirakóssal de teljesen eltünt ! Jó lenne ha kapnánk választ is rá,mert szerintem sokan keresik de nem írják ki ide.:-(
2019. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A külföldön ahol a szerver volt, kigyulladt az a helység. Minden megsemmisült. Facebookon van egy csoportjuk, ott olvastam róla én is. Sajnos soha többet nem fog élni az az oldal :( Én személy szerint nagyon sajnálom, mert a legjobb puzzle-os oldal volt.
2019. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!