Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaszerezni a...

Nem publikus:D kérdése:

Hogyan tudom visszaszerezni a facebbok oldalam? Nem fiók, oldal!

Figyelt kérdés
A héten sajnos letiltott a Face engem is, szintén ok nélkül. A probléma ezzel az, hogy volt egy oldalam, ami ugyan még megvan, mivel rajtam kívül egy srácnak volt úgynevezett "szerkesztő" rangja, ami annyit tesz, hogy tud posztolni, de admint nem tud nekem adni. Olyan, mint egy ördögi körforgás, valakinek nincs esetleg valami tippje, hogy mit lehetne ez ellen tenni? Az lenne a legjobb, ha a srác kapna egy admint, és akkor ő tudna adni nekem is.

2019. jún. 19. 23:08
 1/4 anonim válasza:
A facebook súgóban keresgélj, de elég valószínű, hogy ennek annyi. Ha valahogy vissza tudnád állítani a régi face fiókodat csak akkor lenne rá esélyed.:(
2019. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hány tag van a csoport oldaladban de egyiküket kérd meg hogy nevezze ki magát adminak majd miután te is beléptél az oldalba akkor megkéred rá hogy téged is nevezzen ki adminak amit te el fogadsz és egyből a csoport főnöke leszel,szerintem így ez van lehet egyedül
2019. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: oldalról beszél, nem csoportról, az teljesen más dolog!
2019. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hello. Engem is nagyon érdekelne a válasz, teljesen hasonló cipőben járok. Feleségem profilja alatt létrehoztunk egy oldalt, ami működik. Később létrehoztunk nekem is egy profilt, mert meguntuk, hogy a páromat bombázzák olyan kérdések, ami inkább velem kapcsolatos. Pár nappal később áthelyeztük az adminisztrátori hozzáférést hozzám, a feleségemnél meg letöröltük, bent hagytuk szerkesztőnek (hiba volt). A facebook letörölte a profilomat, így az oldalt szerkeszteni lehet, de nem tudunk vele tenni semmit. Nincs adminisztrátor. Most egy kb. hónappal később újra létrehoztam ugyanazon adatokkal a profilomat, üzemel is kb. 1 hete, de nem tudok újra belépni, vagy előhívni, hogy én lennék az adminisztrátor.

Becsatoltam szem.ig. a face-nak, írtam chat-be a face-nak, de semmi válasz. Hogy lehetne ezt elővarázsolni? Köszi a segítséget.

2019. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!