Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játszak pc-n? (lány vagyok)

Mivel játszak pc-n? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van sok ilyen kérdés,de a rájuk érkezett válaszok sem voltak számomra kielégítőek és az a helyzet, hogy nagyon unalmas a nyáriszünet. :)

Ezeket próbáltam már és nem tetszett/meguntam: Minecraft,MMC,Fortnite,CS:Go global offensive(boccs,ha rosszul írtam),GTA V,Sims 3,Sims 4,LoL,Warcraft ezek jutottak jelenleg eszembe. Igaziból akármennyire próbálkozom az ölős/lövöldözős játékokban nem vagyok jó,de ha tudtok jót,kipróbálom.. Jöhet egy vagy többjátékos játék is. Olyanra gondolok,amit le kell tölteni és nem farmos meg ilyenek. :D A gépemen kb bármi elfut(ha így kell mondani),szóval amiatt nem kell aggódni. Tudom,hogy hosszú lett,bocsi ezért is és a helyesírási hibákért is,ha vannak. Előre köszi nagyon a válaszokat. ^^



2019. jún. 22. 13:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
Far Cry 3, 4, 5. Váll of duty Modern Warfare
2019. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 meszike91 ***** válasza:
68%
Rainbow Six Siege
2019. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dragon Age
2019. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Terraria
2019. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem egyébként, hogy miért kell elküldeni dolgozni, azt sem tudod, hány éves, meg nem azt kérdezte, hogy melyik Gucci táskát vegye meg az apja pénzéből:DD Valószínűleg fog még eleget dolgozni az életben.

A kérdésre is válaszolva: What remains of edith finch, Beyond Two Souls, Murdered:soul suspect, Alan Wake, Soma, Gone Home, Life is Strange, bármelyik Bioshock

2019. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Don't Starve: Túl kell élni, emellett az a kihívás, hogy különböző szörnyek látogatnak meg és az adott évszak hátrányaival szembe kell nézned. A grafika egyszerű, de szép.

Civilization V, VI (ezekkel játszottam, a többiről nem tudok nyilatkozni): egy kiválasztott civilizációval városokat alapítasz, és területeket használsz ki (bányát, farmot, piacot hozol ott létre stb), háborúzol más népekkel, és különböző módokon tudsz nyerni (diplomáciailag, katonailag, vagy úgy is hogy neked van a legtöbb pontod).

60 Seconds: 1 perced van összegyűjteni dolgokat, hogy utána túlélj. Mindezt azért, mert egy atombombát dobnak le a környékre. Amikor leértetek, döntéseket kell hozni, kimész vagy nem, stb.

2019. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Most elleszek egy darabig :D

#5 gondolom valaki kötözködni kezdett és neki szól az első pár sorod,nálam nincs itt a hozzászólása -gondolom törölték-,minden esetre köszi,hogy kiálltál mellettem :) 💛 és valóban túl fiatal vagyok ahhoz, hogy dolgozzak és pénzt keressek.

2019. jún. 22. 18:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Dragon age Vérvonalak vbalóban nagyszerű játék. Ha nem vagy gép előtt egész nap akár egész nyárra is elég lehet. De a Witcher 1 és 2 is nagyon jó rpg.

Multinak ott az apex legends, de ha nem az az életed akkor kevés sikerélményed lesz.

Esetleg még az insurgency sandstorm-ot tudom ajánlani, élethűbb taktikai lövölde.

2019. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hollow Knight

Celeste

Undertale

Dark Souls

Ori and the Blind Forest

A Hat in Time

Super Meat Boy

Cuphead

Hotline Miami

Shovel Knight

Binding Of Isaac


Néhány kötelező darab a 2010-es évekből, válogass.

2019. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az nagyon fontos hogy ne magyarul játssz. mert ez egy nagyon jó módja a nyelvtanulásnak! játssz angolul!
2019. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!