Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow battle chestet most?

Wow battle chestet most?

Figyelt kérdés
Láttam akciósan 2800 forintért battle chestet, a játékot még nem kezdeném el,de megvenném míg le van akciózva. Viszont alapjáraton még elfogadja a battle.net? Hisz már nem lehet venni csak feliratkozást úgy mond. Illetve később is aktiválhatom? Van valami határidő meddig amit megvettem? Az akció és a doboz miatt venném meg minél hamarabb.

2019. jún. 24. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az csak extra pet és mount semmi értelme megvenned. Nem tartalmaz játékidőt
2019. jún. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nincs is battlechest. Gyakorlarilag amíg fizeted a havidíjat, a legújabb kiegen kívül minden tartalomhoz hozzáférsz.
2019. jún. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, boltba volt, nem hivatalos oldalon még kapható és jóval olcsóbb mint ez a feliratozás, ezért érdekelt.
2019. jún. 25. 05:55
 4/7 anonim ***** válasza:

A feliratkozás kötelező, szóval hiába veszed meg a játékot, akkor is fizetned kell a havidíjat.

Eddig meg kellett venni az alapjátékot ÉS fizetni a havidíjat, most az alapjáték megvásárlását elengedték és maradtak a havidíjnál.

A Battle chestben van egy 30 napos kupon, amit ha beváltasz, játszhatsz a játékkal, de ezt egy accountnál csak egyszer lehet igénybe venni (tehát hiába veszel akár 100 chestet akciósan, azokból csak 1 kupont tudsz beváltani), utána ha folytatni akarod a játékot, bizony fizetned kell minden hónapban (vagy negyed, fél, évente, attól függően milyen fizetési módot választasz).


A battle chest eredetileg az utolsó kiegészítőn kívül minden mást (alap játék + addig megjelent kiegek) tartalmazott, ezt az alap csomagot törölték el és lett simán a havidíj, ami eddig is volt.

2019. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh srácok mégegyszer akkor. Teljesen tisztába vagyok az egésszel. CSAK név szerint a konzolvilágba még árulnak battle chestet. Mivel az 2800 forint a feliratkozás meg 4200 gondoltam megveszem csak azt. Mikor ráérek beaktiválom és a kiegészítő megvétele előtt még elviszek 110-ig egy karaktert,ha van idegrendszerem a maradék napokba még 1-2-t és aztán mikor jóval több pénzem lesz veszek MÉG gametimet és a kiegészítőt. Csak az érdekelt főképp,hogy nem baj e,ha ezt MOST megveszem és mondjuk 2 hónap múlva aktiválom, ILLETVE az érdekelt,hogy mivel már nem lehet vásárolni a hivatalos helyen,csak ilyen feliratkozást,ezért elfogadja e ha megveszem és a benne lévő kódot beírom,vagy pofára esek és ablakon kidobott pénz? A többi részét értem,engem ez érdekelt.
2019. jún. 25. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
röviden a battle chest az egy kieg csomag gyűjtőknek. Az az extra hónap már nem működik ezért is olyan olcsó. Már olyan a játék hogy neten regisztrálsz 12.99€ egy hónap játék lvl110 ig és csak az aktuális kieget kell megvenned a BFA-t
2019. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem éri meg megvennem a battle chestet mert nem fog működni. Köszönöm,ennyit akartam...
2019. jún. 25. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!