Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 + Battle chestet...

Kovasky kérdése:

Diablo 3 + Battle chestet érdemes most megvenni már?

Figyelt kérdés
Kérdésem még ha igen akkor level 70 után mit lehet még benne csinálni ami leküti az embert, és mennyi idő végig vinni a gamet a storyt?

2019. máj. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

diablo 3 reaper of souls-nál 70-es szint után jön az igazi farmolás, továbbra is tudsz szintezni, csak simán pontot kapsz, nem a szinted megy feljebb. 300-500 pont már nem rossz, de a profik simán 2000+ pont felett járnak (1999-ről felmenni 2000-re kb annyi exp mintha felmennél 1-ről 70-re meg utána még kifarmolnál 100-200 pontot, szóval elég masszív).

A kapott pontokat eloszthatod a karaktereden, ami különböző bónuszokat ad.

Maga a történet mód annyira nem hosszú (6-8 óra alatt kivihető legkönnyebb módban), de kérdés milyen nehézségi fokon nyomod.

2019. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki sem hiszi el, de a sztori végigjátszása és a maximális szint elérése után kezdődik az igazi játék. Én a harmadik vagy negyedik nehézségi fokon toltam végig a sztorit, és még úgy is sétagalopp volt, még gyógyítanom is alig kellett. Aztán belekezdtem az Adventure módba, és egy egész más játék fogadott, ahol nagyon nem mindegy, hogy hogyan helyezkedem és hogy mikor lövöm el az adott skilleket- ha elbambulok, simán bedarálnak. A küldetések, Riftek, challenge-ek többnyire véletlen-generáltak, így a változatosság garantált (800 óra után is előfordul, hogy olyan pályán/tereptípuson járok, vagy olyan típusú szörnnyel harcolok, amivel még sosem találkoztam). Rendszeresen jönnek a frissítések, minden új évad újabb páncélszettet is hoz magával, stb. Szerintem ha csíped a stílust, nem fogsz unatkozni.
2019. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Farmolással mivel megyek? Van utána valami cél amiért megéri farmolni? :D mint pl a Wow-ban?
2019. máj. 7. 20:44
 4/4 Aryol válasza:
A 2-höz képest a 3 nagy csalódás. A történet része gyenge, a multit erőlteti. A grafika viszont szebb.
2019. máj. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!